Bitwa na głosyDział NewsProgramy muzyczne w TV

Bitwa na głosy powraca: z Afromentalem, Piaskiem i Beatą Kozidrak na czeleTelewizyjna Dwójka zdecydowała się niekontynuować programu The Voice of Poland, a na jego miejsce wyemituje trzecią edycję Bitwy na głosy. Potwierdzone są już pierwsze nazwiska gwiazd, które utworzą swoje zespołu.

Pierwszy casting odbędzie się 16 lipca w Amfiteatrze w Olsztynie. Talentów szukać będą członkowie zespołu Afromental: Tomson i Baron. Oczywiście nie ma Wojtka „Łozo” Łozowskiego, który ma podpisany kontakt na wyłączność ze stacją Polsat (Must Be the Music).

Kolejne gwiazdy, które pojawią się w programie to Andrzej Piaseczny (Kielce), Beata Kozidrak (Lublin) oraz Robert Gawliński (Warszawa). Mówi się również o zaproszeniu Libera (Oborniki) i Sebastiana Karpiela-Bulecki, aczkolwiek te informacje nie są jeszcze potwierdzone.

Pewne jest natomiast, że znów będziemy mieli dwoje nowych członków jury – pozostanie Alicja Węgorzewska, ale dwie nowe persony zastąpią Zbigniewa Zamachowskiego i Sonię Bohasiewicz. Program znów poprowadzi Hubert Urbański. Emisja od września 2012 roku w soboty o 20:10.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.