Dział News Biografia człowieka, który wyznacza rytm, czyli opowieść o jednym z Beatlesów

Biografia człowieka, który wyznacza rytm, czyli opowieść o jednym z Beatlesów

Na rynku książek znajdziecie wiele wydawnictw na temat Beatlesów. Jednak tylko w biografii Ringo znajdziecie odpowiedź na pytanie kim na prawdę był perkusista legendarnego zespołu.

Wydawnictwo autorstwa Michaela Setha Starr jest opowieścią o życiu Ringo Starra, począwszy od wczesnego dzieciństwa naznaczonego chorobami, przez życie rozświetlone blaskiem gwiazdy muzyki, a także uczucia związane z rozpadem zespołu, po powrót na szczyt jako jedna z najbardziej cenionych postaci. Biografia ukaże się 9 listopada.

Tak o samym Ringo mówią gwiazdy muzyki Phil CollinsKenny Aronoff (Lynyrd Skynyrd) oraz John Densmore (The Doors).

Phil Collins: Nie wiem, ilu muzyków zaczęło grać dzięki Ringowi, ale wiem, że wśród perkusyjnej starszyzny Ringo jest bardzo doceniany, ponieważ to świetny bębniarz. Mogę o nim mówić w samych superlatywach.

Kenny Aronoff: U Ringa najbardziej doceniam jego wyjątkowe pomysły i wyczucie. Nawet to wyczucie postawiłbym na pierwszym miejscu, ale i tak wszystko się łączy. Ma polot i styl – to świetne odzwierciedlenie jego charakteru. Poza tym jest leworęczny, ale grał na zestawie dla praworęcznych, przez co jego zagrywki były bardzo nietypowe. To prawdziwy artysta.

John Densmore: Uwielbiam jego grę. Uważam, że Ringo był duszą The Beatles.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.