Dział News Albumy Billie Eilish chce, żebyśmy widzieli ją w koronie

Billie Eilish chce, żebyśmy widzieli ją w koronie

Trwają pracę nad debiutancką płytą Billie Eilish. W międzyczasie wokalistka podzieliła się z słuchaczami premierowym singlem.

Najnowsza propozycja od Billie Eilish nosi tytuł you should see me in a crown. Nad jej stworzeniem szesnastoletnia wokalista pracowała wraz z bratem, znanym z serialu Glee Finneasem O’Connellem. Inspiracją do skomponowania premierowego utworu Amerykanki był brytyjski serial Sherlock.

We wrote this song because of Sherlock because there’s this scene where Jim Moriarty says [affects a crap Irish accent]: ‚You should see me in a crown’. And then we just wrote a song about being jiggy, I guess. wyjaśnia Billie

you should see me in a crown jest trzecim, wydanym przez Billie w tym roku singlem. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy poznaliśmy także brzmienie bitches broken hearts oraz efekt duetu nagranego z Khalidem – utwór Lovely. Znalazł się on na soundtracku serialu 13 powodów.

Arkadiusz Zroślak
Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.