Dział News Albumy Będzie nowa płyta Prince'a w 2019 roku

Będzie nowa płyta Prince’a w 2019 roku

Amerykański wokalista Prince, znany z takich przebojów jak Kiss, Purple Rain, When Doves Cry i Nothing Compares 2 U, przed śmiercią pracować intensywnie nad nową muzyką. Wkrótce fani artysty posłuchać będą mogli kilkunastu nigdy wcześniej nie wydanych kompozycji.

O takim przedsięwzięciu poinformował… Jay Z. Raper ujawnił, że w 2019 roku na należącym do niego serwisie streamingowym Tidal pojawi się składanka z wybranymi numerami Prince’a pochodzącymi z sesji nagraniowych odbywających się po 1996 roku. Materiał ten dostępny ma być także w wersji fizycznej.

Dyskografię artysty zamyka album Hit n Run Phase Two. Płyta ukazała się w 2015 roku. Prince zmarł nagle w kwietniu 2016 roku.

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Najpopularniejsze (48h)