Dział News Bebe Rexha na okładce magazynu Euphoria

Bebe Rexha na okładce magazynu Euphoria

Jedną z okładkowych gwiazd zimowego wydania kwartalnika Euphoria została Bebe Rexha. Chociaż magazyn ukaże się w przyszłym miesiącu to już teraz można podziwiać efekty sesji zdjęciowej z udziałem wokalistki.

Bebe Rexha Euphoria

Bebe Rexha została jedną z czterech gwiazd, jakie znajdą się na okładce nadchodzącego numeru pisma Euphoria. Amerykańska wokalistka o albańskich korzeniach stanęła przed obiektywem Jacka Alexandra, który odpowiada za całą sesję, która ukaże się w styczniowej Euphorii. Pozostałe okładkowe gwiazdy magazynu to Dan Smith z zespołu Bastille, Meghan Trainor oraz Freya Ridings.

Jako muzyczna gwiazda przyszłorocznego wydania Euphorii Bebe udzieliła także magazynowi wywiadu, którego fragmenty są już także dostępne. W rozmowie z Laura Ersoy wokalistka, która w tym roku wydała debiutancki longplay Expectations wspomina o początkach kariery, współpracy z Floridą George Line nad hitem Meant To Be oraz dlaczego odmówiła współpracy z popularnymi producentami.

Pamiętam, Kiedy Pierwszy raz przybyłam do Los Angeles. Wtedy wszyscy mówili ‘Powinnaś Wrócić Do Domu(…).’ Podpisałam płytowy i autorski kontrakt, Jednak miałam   ‘potwora’ który mówił ‘Nie’. Masz kontrakt, jednak powinniaś zostać przy pisaniu piosenek, nigdy nie będziesz artystką’”

Uważam, że Meant to be jest jedną z tych – nie zabrzmi to banalnie – specjalnych sytuacji zapisanych w gwiazdach. (…) Nie sądziłam, że Meant To Be będzie tak dużym hitem. Wiedziałam, że to specjalna piosenka, ale nie spodziewałam się aż wielkiego sukcesu „

(…) Byłam w naprawdę dziwnych sytuacjach, w których wyglądałam jak idiotka po odejściu od naprawdę uznanego producenta. nie Chciałam, żeby mówili mi, kim mam być. Teraz cieszę się, że byłam wtedy silna (…) „.

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny
Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne