AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Bebe Rexha z nowym utworemJeszcze w tym miesiącu ukaże się debiutancki album Beby Rexhy. Przed jego premierą poznaliśmy jednak brzmienie kolejnego utworu, który znajdzie się na nadchodzącym wydawnictwie.

Zgodnie z twitterowymi Bebe Rehxy właśnie ukazał się jej nowy singiel. Utwór I’m A Mess został opublikowany oficjalnie 15 czerwca, na równy tydzień przez premierą debiutanckiej płyty amerykańskiej wokalistki z albańskimi korzeniami. Expectations ujrzy światło dzienne 22 czerwca nakładem wytwórni Warner Bros.

Do tej pory nachodzące wydawnictwo Beby promowane było przez single I Got You oraz nagrany z duetem Florida Georgia Line Meant To Be, który dotarł do drugiego miejsca notowaia Billboardu. Dodatkowo na Expectations znajdą się utwory Ferrari oraz 2 Souls on Fire z gościnnym udziałem rapera Quavo.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.