Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Bebe Rexha – I Got YouBebe Rexha kuje żelazo póki gorące. Artystka właśnie opublikowała teledysk do niedawno wydanego singla I Got You. Obejrzyjcie klip na naszej stronie.

Najnowszy i tym samym drugi oficjalny singiel Bebe Rexhy nosi tytuł I Got You. Piosenka trafiła do sprzedaży i serwisów streamingowych w piątek 28 października 2016 r. dzięki wytwórni Warner Music Group. Ta sama wytwórnia odpowiada za wydanie debiutanckiego krążka wokalistki – A.Y.F., który w ręce fanów trafi już 17 stycznia 2017 r.

Piosenka została wyprodukowana przez: Ben Bergera, Ryan’a McMahon i Ryan’a Rabin, który lepiej znany jest jako WALK THE MOON.

Teledysk do I Got You został nagrany 23 listopada 2016 r. przez Dave Meyers, a jego oficjalna premiera odbyła się 6 stycznia 2017 r.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

3 Comments

  1. Kawałek ok, nie tak dobry jak No Broken Hearts, ale według mnie przebija In The Name Of Love :) Teraz tylko jakiś zwariowany teledysk i mamy kolejny hit! :D

  2. Po tych 2 miesiącach zmieniłem swoje zdanie. I Got You zdecydowanie lepsze od No Broken Hearts, nadal jest w mojej playliście i za szybko go z niej nie usunę <3 Teledysk nic specjalnego, ale pasuje do klimatu utworu. Czekam mocno na All Your Fault :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.