Już w tym miesiącu fani Bebe mieli od niej otrzymać pełen debiutancki album. Tak się jednak nie stanie. Wokalistka postanowiła bowiem podzielić go na dwie części.

Od kilku miesięcy Bebe Rexha zapewniała swoich fanów, że jej długo wyczekiwany studyjny debiut trafi na półki sklepowe na początku 2017 roku. Wraz z początkiem lutego wokalistka ogłosiła małą zmianę planów.

Swój debiutancki album zatytułowany All Your Fault piosenkarka wyda w dwóch częściach. Pierwsza EPka ukaże się już 17 lutego. Na płycie znajdzie się 6 utworów, w tym najnowszy singiel Bebe zatytułowany I Got You.

 1. Atmosphere 
 2. I Got You 
 3. Small Doses
 4. Fuck Fake Friends feat. G-Eazy)
 5. Gateway Drug
 6. Bad Bitch feat. Ty Dolla $ign

 • słabo

 • NeverGiveeUp

  Liczyłem na cały album, bo bardzo chciałem kupić w wersji standardowej, a tak to zostaje Spotify :/ Mam nadzieję że jak wyjdzie 2ga część EPki to pojawi się też cały album :P

  • Witam. :)
   Podobno najpierw będzie pierwsza część, potem naturalnie druga, a na koniec, Bebe wyda pełny album i „wrzuci” go na półki sklepowe, tak jak napisałeś w swoim komentarzu, i tak jest to już potwierdzone. Polecam obejrzeć wywiad dla amerykańskiego magazynu Billboard. ;)
   Także spoko, jeszcze będziesz go miał na swojej półce (no chyba, że Bebe Rexha zmieni swoje plany, to wtedy już nie). :D
   Pozdrawiam!