Dział WideoWystępy na żywo

Banks wystąpiła u Jimmy’ego Kimmela

W ostatnim odcinku programu Jimmy Kimmel Live Banks została muzycznym gościem i zaprezentowała swoje dwie kompozycje. Warto odnotować, że jest to pierwszy telewizyjny występ tej uzdolnionej wokalistki.

Jillian Banks wykonała kompozycje o tytułach Waiting Game oraz Beggin for Thread. Oba numery pojawią się na muzycznym debiucie artystki – Goddess, który zostanie wydany piątego września tego roku nakładem Harvest Records. Jak do tej pory krążek promowały cztery single: Brain, tytułowe Goddess, Drowning oraz wcześniej wspomniane Beggin for Thread.

Na albumie znajdzie się czternaście autorskich piosenek, do których teksty napisała sama Banks z pomocą innych artystów. Za wyprodukowanie tych kawałków odpowiedzialni są między innymi Sohn, Lil Silva, Al Shux oraz Tim Anderson. Na sklepowe półki trafi również wersja rozszerzona wydawnictwa o cztery utwory, które fani znają bardzo dobrze z wydanych wcześniej mini-albumów piosenkarki.

Warto dodać, że artystka zajęła trzecie miejsce w plebiscycie BBC Sound of 2014, który za zadanie ma wybranie najbardziej obiecujących artystów brytyjskiego rynku muzycznego. Banks przegrała z Ellą Eyre oraz Samem Smithem.

  • Banks – Beggin for Thread

  • Banks – Waiting Game

 

Tags
Show More

Łukasz Jankowski

18-letni uczeń liceum, słuchający wszystkiego co wpadnie mu w ręce i uszy. Otwarty na wszelkie nowinki, stara nie ograniczać się do jednego gatunku muzycznego.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close