Znalezione obrazy dla zapytania azealia banks cardi b

Azealia Banks najprawdopodobniej nigdy nie zazna spokoju i co chwilę będzie krytykowała nowe twarze w przemyśle muzycznym. Tym razem padło na Cardi B, która jak uznała „jest karykaturą czarnych kobiet”. Twórczyni „Bodak Yellow” nie była jej dłużna i opublikowała oficjalne oświadczenie. Będzie wojna?

Azealia Banks w jednym z radiowych wywiadów stwierdziła, że aktualnie popularna raperka – Cardi B jest karykaturą czarnych kobiet i skrytykowała jej gramatykę. Opozycyjnie, twórczyni hitu Bodak Yellow, opublikowała „krótkie” oświadczenie, zdezaktywowała konto na Instagramie i zmieniła ustawienia Twittera na prywatne. Z jej wpisu można wyczytać m.in. to, że:

„Jestem z dzielnicy, mówię tak jak mówię, jestem sobą. Nie wybrałam sobie sławy, to ludzie uczynili mnie sławną… Nie mam zamiaru zmieniać swoich sposobów tylko dlatego, że jestem popularna, dlatego właśnie dbam o własny biznes. To [krytyka ze strony Azealii Banks – przyp. red.] pochodzi od kobiety, która wybielała swoją skórę, ale chce się obronić.”

Dodała później:

„Nie możesz zrozumieć skąd bierze się Twój brak pewności siebie i dlaczego nie jesteś szczęśliwa we własnej SKÓRZE, więc dlatego, że nie możesz rozgryźć samej siebie, skupiłaś się na mnie, próbując mnie zmieszać i sprawić, żebym nie była pewna tego kim jestem.” Całe oficjalne oświadczenie kończy się informacją: „Myślisz, że jesteś orędowniczką kobiet, a robisz zupełnie coś odwrotnego. Modlę się, żebyś znalazła spokój w swoim sercu i rozum w swoich myślach. Módlcie się o swój sukces, zanim zaczniecie modlić się o upadek innych.”

W osobnym wpisie Cardi stwierdziła, że zmęczona jest „całym tym gównem”,potrzebuje czerpać radość i skupić się na swojej rodzinie, ciąży i projektach muzycznych.