Dział News Albumy Avril Lavigne z drugim singlem z nowego albumu. Posłuchaj "Tell Me It's...

Avril Lavigne z drugim singlem z nowego albumu. Posłuchaj „Tell Me It’s Over”

Avril Lavigne powoli wraca do świata muzyki. Właśnie zaprezentowała nowy singiel wraz z teledyskiem.

Po umiarkowanym sukcesie Head Above Water, wokalistka od kilku dni zapowiadała nam nową kompozycję. W serwisach streamingowych ukazała się właśnie piosenka zatytułowana Tell Me It’s Over. Jest to drugi singiel zwiastujący jej nową płytę.

Oba utwory znajdą się na sżóstym studyjnym krążku Kanadyjki, który będzie zatytułowany Head Above Water. Jego wstępna premiera przewidziana jest na luty przyszłego roku, a w pracach nad utworami udział wzięli Stephan Moccio, Chris Baseford, Johan Carlsson, Lauren Christy from The Matrix, Ryan Cabrera, Travis Clark, Bonnie McKee, JR Rotem czy Mitch Allan. Do tej pory potwierdzono także, że na wydawnictwie znajdzie się piosenka zatytułowana Warrior.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Popularne

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.