Dział NewsWydawnictwa książkowe

Autobiografia Bruce’a Dickinsona na polskich półkach sklepowychJesteście fanami zespołu Iron Maiden, a przede wszystkim jego lidera – Bruce’a Dickinsona? Jeśli tak – mamy dla Was dobrą wiadomość. Już w przyszłym miesiącu do sprzedaży trafi autobiografia wokalisty. Przedsprzedaż ruszyła.

Były członek formacji Iron MaidenBruce Dickinson pokusił się o napisanie autobiografii, która dzięki uprzejmości wydawnictwa SQN pojawi się na półkach sklepowych 22 listopada 2017 r. Na wszystkich zainteresowanych czeka 448 stron opisujących nie tylko życie jako artysta, ale także jako wrażliwy człowiek charakteryzujący się buntowniczym humorem i ogromną kreatywnością.

Bruce Dickinson. Autobiografia (oryginalny tytuł: What Does This Button Do?: An Autobiography) można zamówić w przedsprzedaży na tej tronie internetowej.

To książka, na którą czekali absolutnie wszyscy fani artysty. Po ponad 30-letniej działalności Dickinsona w szeregach Iron Maiden i solowej karierze przyszedł czas,w którym każdy może poznać artystę od podszewki.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.