Dział Wideo Ashley Tisdale powraca do muzyki. Była gwiazda Disneya zapowiada singiel "Love Me...

Ashley Tisdale powraca do muzyki. Była gwiazda Disneya zapowiada singiel „Love Me or Let Me Go”

Ashley Tisdale z przytupem wkracza w nowy rok. Wokalistka zapowiedziała premierę nowego utworu, która odbędzie się pod koniec stycznia.

Była gwiazda Disneya już w zeszłym roku po prawie 10 latach powróciła do muzyki za sprawą singla Voices in My Head. W tym roku piosenkarka ma znacznie szczersze plany odnośnie kariery muzycznej, bowiem jest w trakcie tworzenia nowej płyty, która ma wydać wytwórnia Big Noise.

Zanim usłyszymy album, będziemy mieli okazję rozkoszować się przy dźwiękach nowego singla artystki. Tisdale w swoich social mediach zapowiedziała wydanie utworu Love Me or Let Me Go już pod koniec stycznia, a dokładniej 25 stycznia.

View this post on Instagram

Love me & let me go. 1.25.19

A post shared by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

Jej poprzednia płyta – Guilty Pleasure – ukazała się w 2009 roku, a debiutancki krążek zatytułowany Headstrong miał premierę dwa lata wcześniej. Pierwszy album Amerykanki cieszył się znacznie większą popularnością niż drugi. Dotarł bowiem do 5. miejsca na liście Billboard 200 i za swoją sprzedaż w Stanach Zjednoczonych pokrył się złotem.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne