AlbumyDział NewsInformacje ogólne

Ariana Grande zdradza pierwsze szczegóły nowego albumu. Znamy tytuł, datę wydania i pierwsze tytuły piosenek

Znalezione obrazy dla zapytania ariana grande 2018

Zeszłej nocy Ariana Grande była gościem programu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Wokalistka postanowiła miło zaskoczyć fanów i zasypała ich masą wiadomości na temat nowego albumu. Znamy jego tytuł, datę premiery, nazwiska producentów oraz kilka kompozycji które się na nim znajdą.

Najnowszy, czwarty studyjny album Ariany Grande nosi oficjalnie tytuł Sweetener. Płyta trafi na półki sklepowe już 20 lipca. Do tego czasu, 20 dnia każdego miesiąca wokalistka zaprezentuje swoim fanom coś specjalnego. Przy produkcji albumu dziewczyna współpracowała między innymi z Pharrellem Williamsem oraz Maxem Martinem. Tracklista wydawnictwa została po części ujawniona w teledysk do singla No Tears Left To Cry, jednak nie jest tam zachowana prawidłowa kolejność utworów. Nazwę nowej płyty wokalistka skomentowała w następujący sposób:

It’s kind of about bringing light to a situation or to someone’s life, or about somebody that brings light to your life, or sweetening the situation.

Artystka potwierdziła również kilka utworów, które na pewno znajdą się na płycie. Wśród nich mamy utwór Raindrops, który będzie pełnił funkcję intra, R.E.MThe Light Is Coming oraz jak w trakcie wywiadu zdradziła dziewczyna, God Is A Woman, czyli ulubiona kompozycja babci Grande. Singlem przewodnim promującym wydawnictwo jest piosenka No Tears Left To Cry, która została wydana 19 kwietnia.

Tags
Show More


Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *