Uncategorized

Ariana Grande udaje Rihannę, Whitney Houston, Celine Dion, Britney Spears i innychWczorajszy odcinek Saturday Night Live prowadziła Ariana Grande. Wokalistka przygotowała dla swoim widzów liczne skecze, w których m.in po raz kolejny zaprezentowała swój talent do naśladowania innych wokalistów.

Ariana Grande rozpoczęła promocję swojego najnowszego albumu od programu Saturday Night Live. Poza zaprezentowaniem piosenek Dangerous Woman oraz Be Alright wokalistka była również prowadzącą odcinek. Z tej okazji wokalistka wzięła udział w licznych przedstawieniach przygotowanych na jego potrzeby.

Na początek Ariana przywitała widzów zabawnym monologiem, który po części odśpiewała.

Później wokalistka odegrała rolę zakonnicy o imieniu Maria.

Jeden ze skeczy przedstawiał teleturniej, w którym Ariana wcieliła się w rolę Jennifer Lawrence.

Ariana miała również okazję po raz kolejny udowodnić, że jest mistrzynią w naśladowaniu innych wokalistów.

Wokalistka odegrała również rolę syreny u boku Cecily Strong oraz Kate McKinnon.

W pewnym momencie programu wyemitowano wcześniej nagrany teledysk do piosenki Not A Feminist Song.

Na równi z Saturday Night Live odbywała się również gala Kids Choice Awards 2016, którą sparodiowano w programie. Ariana pełniła w tym skeczu rolę komentatorki całego wydarzenia.

 

Tags
Show More


Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

9 Comments

    1. Zalosni jestescie – wszyscy.
      Pisze to co mysle i nie zamierzam zwracac uwagi na to co o tym sadzicie. W muzyce nie liczy sie tylko wokal. Po za tym zachecam do obejrzenia show u Jimmy’ego Fallona z Ariana Grande, tam jej to wyszlo swietnie, tutaj srednio i taka jest prawda. Co do Seleny to nadal uwazam iz zjada ona Ariane i w tej kwestii zdania tez nie zmienie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.