Ariana Grande postanowiła zrobić swoim fanom nie lada niespodziankę. Zapowiadany wcześniej na 20-tego lipca singiel opublikowała tydzień wcześniej. Jak wrażenia po przesłuchaniu God Is a Woman?

God Is a Woman to drugi oficjalny singiel promujący najnowszy album Ariany Grande. Kompozycja miała z początku ukazać się 20 lipca, jednak sama wokalistka zadecydowała o opublikowaniu utworu tydzień wcześniej. Tego samego dnia ukazał się stworzony na potrzeby kompozycji teledysk.

Najnowszy album Ariany nosi tytuł SweetenerPłyta na trafi wszystkie serwisy streamingowe oraz półki sklepowe już 17 sierpnia. Krążek składać się będzie z 15 kompozycji, wśród których znajdą się znane nam już utwory No Tears Left to Cry, The Light Is Coming, nagrane we współpracy z Nicki Minaj, oraz intro Raindrops.

Dariusz Kozera
Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.
Poprzedni artykułPrzedstawiciele francuskiego house’u na Sunrise Festival
Następny artykułKolejne ogłoszenia Hip Hop Kemp 2018