Dział News Ariana Grande do Kanye'go Westa: "Nie muszę nikogo używać do promocji czegokolwiek"

Ariana Grande do Kanye’go Westa: „Nie muszę nikogo używać do promocji czegokolwiek”

Znalezione obrazy dla zapytania ariana kanye west

„Dramy” celebrytów w mediach społecznościowych są powszechnym zjawiskiem. Tym razem na Twitterze doszło do wymiany zdań między Arianą Grande a Kanye Westem, w sprawę zamieszany jest także Drake.

W czwartek Kanye West zamieścił na Twitterze serię wpisów wymierzonych w Drake’a. Poszło o między innymi o pochodzący z 2009 roku utwór Say What’s Real, w którym kanadyjski raper wykorzystał sample z Say You Will znajdującego się na albumie 808s & Heartbreak. Widząc tę sytuację Ariana Grande opublikowała na Twitterze następujący wpis:

guys, i know there are grown men arguing online rn but miley and i dropping our beautiful, new songs tonight so if y'all could please jus behave for just like a few hours so the girls can shine that'd be so sick thank u

Na odpowiedź Kanye’go nie trzeba było długo czekać. Mąż Kim Kardashian zarzucił wokalistce, że wykorzystuje jego i całą sytuację do promocji swojego najnowszego utworu Imagine. Ariana na te zarzuty odpowiedziała w następujący sposób:

with all due respect, i don't need to use anyone to promote anything. period. i was making a comment ab what men were doing at the time vs. women. it was a joke which i understand now was probably insensitive. i apologize if i was in any way triggering and hope u feel well today.
Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne