Dział News Ariana Grande przyznaje, że jej nowy album jest dość smutny. Artystka w...

Ariana Grande przyznaje, że jej nowy album jest dość smutny. Artystka w specjalnym wywiadzie i sesji dla Billboardu

Amerykańska wokalistka Ariana Grande, znana z takich hitów jak Problem, Thank You Next, Break Free czy One Last Time, zagościła na okładce amerykańskiego magazynu Billboard.

Artystka wybrana została przez redakcję magazynu kobietą 2018 roku. Z tej okazji wzięła udział w sesji zdjęciowej a także udzieliła wywiadu. Opowiedziała w nim, że mało co jest w stanie ją dziś przestraszyć, i że chce być po prostu szczęśliwa i zdrowa. Wspomniała także, że znajduje się w takim miejscu swojej kariery, kiedy może wydać singiel-niespodziankę i osiągnąć ogromny sukces. Powiedziała również, że robi wszystko po swojemu i nie pozwala sobą kierować. Jako przykład podała wyruszenie w trasę promującą nie jeden, ale dwa albumy. Na koniec, co dla fanów wydaje się obecnie być najważniejsze, podzieliła się paroma szczegółami 5. studyjnej płyty. Przyznała, że krążek jest dość smutny mimo wielu szybszych kawałków. A sama muzyka chętnie nawiązuje do trapu, choć nie brakuje i poruszających ballad.
Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Najpopularniejsze (48h)