Dział News Albumy Nowy teledysk: Ariana Grande - Breathin

Nowy teledysk: Ariana Grande – Breathin

Amerykańska wokalistka Ariana Grande, mająca na koncie takie przeboje jak Dangerous Woman, Problem, Side to Side i Into You, zdecydowała, która piosenka zostanie jej nowym singlem. Teraz wydała teledysk.

Wybór nie jest zaskakujący. Grande postawiła na kompozycję, która jej fanom z albumu Sweetener najbardziej przypadła do gustu. Tym utworem jest emocjonalne Breathin. Za tekst numeru odpowiadają Ariana Grande, Savan Kotecha, Ilya Salmanzadeh i Peter Svensson.

7 listopada premierę miał oficjalny teledysk do utworu.

Breathin jest już trzecim singlem promującym najnowszy studyjny krążek artystki zatytułowany Sweetener. Poprzednie da utwory to No Tears Left to Cry (3. w USA, 3. w Polsce, 2. w Niemczech, 2. w UK) i God Is a Woman (4.  UK, 8. w USA).

Zuzanna Janicka
Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.