Dział News Albumy Posłuchaj w całości: Arek Jakubik - Szatana na Kabatach

Posłuchaj w całości: Arek Jakubik – Szatana na Kabatach [ODSŁUCH]

Najnowszy i solowy projekt Arka Jakubika Szatan na Kabatach miał swoją premierę w piątek 20 kwietnia. Wcześniej artysta zapowiadał krążek teledyskiem do jednej z piosenek, która ukazała się na płycie. 

Arek Jakubik należy do artystów, którzy ciągle czegoś poszukują, nie powstrzymuje go panująca moda oraz trendy – robi swoje. Tym razem jego najnowszym pomysłem jest wydanie solowego albumu, który do sprzedaży trafił 20 kwietnia. Szatan na Kabatach to odcięcie się od zespołu Dr Misio, poszukiwanie innych środków wyrazu. Współtwórcą płyty jest Kuba Galiński – producent muzyczny współpracujący m.in. z Anią Rusowicz, Anią Dąbrowską, Januszem Panasewiczem, Piotrem Roguckim, Jamalem, Hey, Wilkami czy z zespołem Jakubika Dr Misio.

Jedną z zapowiedzi nadciągającego projektu jest najnowszy teledysk do jednej z piosenek, które znajdą się na płycie – Dziś W Internecie.

Płyta zawiera gorzkie, inteligentne, ironiczno-sarkatyczne teksty piosenek o miłości, śmierci i samotności, a wszystko wrzucone zostało we współczesną rzeczywistość. Szatan na Kabatach to o wiele bardziej osobisty projekt artysty, jest on współtwórcą tekstów. Jak mówi sam Jakubik – płyta powstała z serca, została nagrana dla niego samego, jego kumpli, fanów; tych którzy widzą świat tak jak on. Na krążku znajdzie się 12 utworów, które możemy przesłuchać m.in. w Spotify.

W marcu Jakubik ruszy w trasę koncertową, na której zobaczymy również Olafa Deriglasoffa.

Patrycja Mucha
Patrycja Mucha
Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.