Dział WideoWystępy na żywo

Anne-Marie coveruje Spice Girls

Współtwórczyni hitu RockabyeAnne-Marie ruszyła w promocję swojego najnowszego singla Ciao Adios. Artystka w tym celu wystąpiła w BBC Radio 1, w którym zaśpiewała również jeden z największych hitów Spice Girls.

16 lutego 2017 r. Anne-Marie odwiedziła BBC Radio 1 w celu nagrania dwóch utworów w programie Live Lounge. Brytyjska wokalistka zaśpiewała swój najnowszy singiel Ciao Adios oraz pokusiła się o nagranie własnej interpretacji jednego z hitów Spice GirlsSay You’ll Be There. Oba występy dostępne są poniżej.

Anne-Marie niedawno oficjalnie poinformowała, że kończy pracę nad swoim debiutanckim albumem, którego szczegóły nie są jeszcze znane. Ciao Adios to kolejny przedsmak jej długo wyczekiwanego krążka. Przypomnijmy, że Brytyjka współtworzyła hit Rockabye, który pokrył się platyną w Polsce, Wielkiej Brytanii i wielu innych państwach.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.