Dział News Anna Wyszkoni Lwicą Biznesu

Anna Wyszkoni Lwicą Biznesu

Artyści w ramach swojej pracy artystycznej otrzymują przeróżne wyróżnienia. Anna Wyszkoni pochwaliła się, że została… Lwicą Biznesu.

Anna Wyszkoni uczestniczyła ostatnio w gali Lwice Biznesu, na którą została zaproszona by odebrać statuetkę. Na miejscu okazało się, że artystka zdobyła ją w kategorii „Gwiazda o wielkim sercu”, a nagroda powędrowała do niej i do męża Macieja. Innymi nagrodzonymi w tym roku byli Monika i Robert Janowscy, Mateusz Damięki, Katarzyna Pakosińska czy Dominika Gwitt.

Lwice Biznesu to coroczne nagrody przyznawane przez magazyn Law Business Quality. Pomysłodawczynią gali jest redaktor naczelna i wydawca kwartalnika Ilona Adamska.

Nasz plebiscyt to także wyjątkowa okazja do integracji środowiska biznesowego. To świetna reklama i promocja marki, firmy czy osoby, ale przede wszystkim kontynuacja budowania społeczności kobiet przedsiębiorczych, która została zapoczątkowana przeze mnie w 2014 roku – dodaje Ilona Adamska.

Pragniemy nagrodzić właścicieli najdynamiczniej rozwijających się firm, cechujących się nieposzlakowaną opinią wśród klientów i kontrahentów. Mężczyzn zajmujących stanowiska kierownicze. Osoby, które cechuje śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań oraz wchodzenie odważnie w nowe projekty. Ich działanie to połączenie rzetelności, sumienności, fachowości i odpowiedzialności za wykonywaną pracę. Panów, którzy potrafią współpracować i wiedzą, że sukces na własną rękę jest niemożliwy do osiągnięcia – wyjaśnia organizatorka plebiscytu.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Najpopularniejsze (48h)