AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Anita Lipnicka zaprezentowała nowy teledysk

Pod koniec zeszłego roku Anita Lipnicka wydała swój szósty album studyjny, który powstał we współpracy z zespołem The Hats. Jakiś czas temu artystka wybrała kolejny, czwarty, singiel z tego wydawnictwa, a już teraz możemy oglądać teledysk do tego utworu.

Miód i dym to szósty album studyjny polskiej wokalistki, Anity Lipnickiej, który został nagrany we współpracy z grupą The Hats. Krążek trafił na półki sklepowe 17 listopada 2017 roku pod szyldem wytwórni Warner Music Poland i znalazło się na nim trzynaście premierowych kompozycji, które w większości stworzyła sama Anita.

Do tej pory płyta była promowana przez trzy single. Za pośrednictwem swojego instagramowego konta Lipnicka poinformowała, że czwartym utworem promującym ten album zostało Jak Bonnie i Clyde. Piosenka jest efektem współpracy artystki z Tomaszem Makowieckim. Na oficjalnym koncie artystki w serwisie YouTube właśnie pojawił się teledysk do tego utworu.

Tags
Show More


Kamil Kopka

21 lat, student UMK, początkujący polonista. Największa pasja - muzyka. Najbardziej zagłębiony w muzyce popularnej, lecz potrafiący odnaleźć coś dla siebie w każdym gatunku.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Close