Dział Wideo Ania Wyszkoni powraca z nowym singlem i teledyskiem

Ania Wyszkoni powraca z nowym singlem i teledyskiem

Na muzyczny powrót Ani Wyszkoni czeka wiele osób. Wokalistka właśnie zapowiedziała nowy album. Oficjalnym zwiastunem płyty został utwór Oszukać los. Posłuchajcie singla i obejrzyjcie do niego teledysk. 

Ania Wyszkoni w tym roku obchodzi 20-lecie obecności na rynku muzycznym. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w zespole Łzy, z którym to nagrała pięć studyjnych albumów, z których pochodzą takie przeboje grupy jak: Agnieszka już dawno…, Oczy szeroko zamknięte czy Jestem jaka jestem.

W 2010 roku artystka rozpoczęła karierę solową. Do tej pory nagrała trzy albumy, licząc wydany w zeszłym roku krążek z polskimi kolędami.

Najnowszym singlem Ani Wyszkoni została piosenka Oszukać los, która wraz z teledyskiem zadebiutowała 11 października. Utwór zapowiada nowe wydawnictwo artystki. Premiera płyty zaplanowana jest na luty 2017 roku.

Łukasz Tworzewski
Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Popularne