Dział News Albumy Ania Wyszkoni wydała świąteczny album. Posłuchajcie go u nas

Ania Wyszkoni wydała świąteczny album. Posłuchajcie go u nas

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji jak co roku artyści nagrywają świąteczne płyty. Tym razem Ania Wyszkoni postanowiła sprawić fanom taki album. 

Album zatytułowany Kolędy Wielkie na półki sklepów muzycznych trafił dziś, tj. 20 listopada. Świąteczny prezent od Ani Wyszkoni to zbiór jej ulubionych kolęd oraz dwie premierowe piosenki. Krążek pojawi się w trzech odsłonach: podstawowej, deluxe oraz w wersji analogowej, która będzie pierwszą analogową płytą w karierze Ani. Na trackliście oprócz popularnych, tradycyjnych kolęd takich jak Dzisiaj w Betlejem czy Lulajże Jezuniu znajdzie się mniej znana staropolska pastorałka Wielkie Nieba.

Album Kolędy Wielkie stanowi połączenie dźwięków wielu instrumentów ( fortepian, gitary akustyczne, perkusja czy kwartet smyczkowy), które doskonale oddają klimat świąt Bożego Narodzenia.

KOLĘDY TOWARZYSZĄ MI OD NAJMŁODSZYCH LAT. ODKĄD PAMIĘTAM ŚPIEWAŁAM JE Z RODZICAMI PRZY CHOINCE. PODTRZYMUJĘ TĘ TRADYCJĘ W MOIM DOMU, CO ROKU ŚPIEWAJĄC Z MOIMI DZIEĆMI. MOJA CÓRECZKA POLA UWIELBIA KOLĘDY DO TEGO STOPNIA ZE ŚPIEWA JE PRZEZ CAŁY ROK. ZDARZA SIĘ, ŻE W UPALNY DZIEŃ, NA PLAŻY, ZACZYNA ŚPIEWAĆ „PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM”, CZYM WZBUDZA WYBUCH RADOŚCI WŚRÓD LUDZI, KTÓRZY PRZYPADKIEM SĄ ŚWIADKAMI TAKIEGO „KONCERTU”.

MOIMI ŚWIĄTECZNYMI FASCYNACJAMI POSTANOWIŁAM PODZIELIĆ SIĘ ZE SŁUCHACZAMI NAGRYWAJĄC ZIMOWĄ PŁYTĘ. JEDNAK NAGRANIA PRZYPADŁY NA OKRES NAJWIĘKSZYCH UPAŁÓW W LIPCU I SIERPNIU. MIMO 35 STOPNI NA TERMOMETRZE I BRAKU CHOINKI, SZYBKO UDAŁO NAM SIĘ WPROWADZIĆ W ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ I MYŚLĘ, ŻE DUŻO TEGO CIEPŁA PRZEKAZALIŚMY NA PŁYCIE  – tak o swoim nowym projekcie mówi Ania

Utworem promującym najnowsze, świąteczne wydawnictwo od Ani Wyszkoni będzie piosenka Od nieba do nieba.

Odsłuch

Tracklista

Tracklista albumu Kolędy Wielkie:

wersja podstawowa

 1. DZISIAJ W BETLEJEM
 2. MIZERNA CICHA
 3. JEZUS MALUSIEŃKI
 4. PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI
 5. WIELKIE NIEBA
 6. CICHA NOC
 7. OD NIEBA DO NIEBA
 8. PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM
 9. BÓG SIĘ RODZI
 10. NIE BYŁO MIEJSCA DLA CIEBIE
 11. MÓJ ANIOŁ
 12. LULAJŻE JEZUNIU
 13. KOLĘDA DLA OJCA ŚWIĘTEGO

wersja deluxe z dodatkowymi materiałami dvd :

 1. FILM DOKUMENTUJĄCY NAGRANIA, ZAWIERAJĄCY WYWIADY Z ARTYSTAMI ZAANGAŻOWANYMI W PROJEKT ORAZ MAKING OF ZE STUDIA
 2. TELEDYSK “OD NIEBA DO NIEBA” W REŻ. PASCALA PAWLISZEWSKIEGO.

Winyl

wersja analogowa:

STRONA A

 1. DZISIAJ W BETLEJEM
 2. MIZERNA CICHA
 3. JEZUS MALUSIEŃKI
 4. PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI
 5. WIELKIE NIEBA
 6. CICHA NOC

STRONA B

 1. OD NIEBA DO NIEBA
 2. PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM
 3. NIE BYŁO MIEJSCA DLA CIEBIE
 4. MÓJ ANIOŁ
 5. LULAJŻE JEZUNIU
 6. KOLĘDA DLA OJCA ŚWIĘTEGO

 

Łukasz Tworzewski
Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Popularne