Dział News Albumy Ania Karwan (w końcu!) wydaje debiutancką płytę i dzieli się pierwszymi szczegółami

Ania Karwan (w końcu!) wydaje debiutancką płytę i dzieli się pierwszymi szczegółami

Ania Karwan podzieliła się z fanami świetną informacją. W końcu znamy datę premiery jej debiutanckiej płyty

Z okazji Mikołajek i 33 urodzin Ania Karwan zamieściła w sieci krótkie nagranie, w którym informuje, że jej długo wyczekiwana debiutancka płyta ujrzy światło dzienne 15 lutego 2019 roku. Pierwszą zapowiedzią płyty jest piosenka Głupcy, czyli efekt współpracy między Anią, Bogdanem Kondrackim i Tomaszem Świerkiem.

Przypomnijmy, że Ania Karwan szerszej publiczności dała się poznać dzięki programowi The Voice of Poland. Ciężko jest ją jednak nazwać debiutantką, bo przez lata współpracowała z elitą polskiej muzyki – Brodką, Pauliną Przybysz, Edytą Górniak, zespołem Afromental czy Anią Dabrowską. Jej głos można było też usłyszeć w wielu produkcjach filmowych takich jak Listy do M. czy Planeta Singli.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.