Dział News Ania Dąbrowska zaśpiewa największe hity w lubelskim Centrum Spotkania Kultur

Ania Dąbrowska zaśpiewa największe hity w lubelskim Centrum Spotkania Kultur

Dobra wiadomość dla lubelskich fanów twórczości Ani Dąbrowskiej. Po ostatnim wyprzedanym koncercie artystka powraca do Centrum Spotkania Kultur, gdzie przed zebraną publicznością zaśpiewa największe przeboje w swojej karierze. Poznajcie szczegóły wydarzenia na naszej stronie.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej zaśpiewa przed lubelskimi fanami już 8 kwietnia 2018 r. w lubelskim Centrum Spotkania Kultur, które mieści się przy Placu Teatralnym 1. Początek koncertu zapowiedziany jest na godzinę 20:00. Bilety w cenie od 79 zł do 129 zł można zakupić m.in. na stronie internetowej organizatora wydarzenia. Agencja Good Taste Production przestrzega przed kupowaniem wejściówek poza autoryzowanymi punktami sprzedaży.

Zachęcamy wszystkich do zaznaczenia udziału w wydarzeniu na Facebooku.

Wszystkie osoby, które zakupią bilety i udadzą się na koncert Ani Dąbrowskiej w lubelskim CSK na własne uszy usłyszą największe przeboje w całej karierze artystki Na pewno nie zabraknie takich utworów jak: Nieprawda, Porady Na Zdrady i Charlie, Charlie.

Paweł Markiewicz
Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.