Dział News Ania Dąbrowska wystąpi w lubelskim Centrum Spotkania Kultur

Ania Dąbrowska wystąpi w lubelskim Centrum Spotkania Kultur

Zdobywczyni tegorocznej nagrody Fryderyk w kategorii Album roku (Pop) – Ania Dąbrowska, kontynuuje promocję niedawno wydanej płyty i już w listopadzie zaśpiewa w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Poznajcie szczegóły wydarzenia w dalszej części artykułu.

Koncert Ani Dąbrowskiej zaplanowany jest na 21 listopada 2017 r. Wszyscy zainteresowani zbiorą się w lubelskim Centrum Spotkania Kultur, które mieści się przy Placu Teatralnym 1. Występ twórczyni hitu Porady Na Zdrady rozpocznie się o 19:00. Bilety w cenie od 69 do 99 zł można nabyć m.in. na stronie organizatora – Good Taste Production oraz w stacjonarnych sklepach sieci Empik, Media Markt, Media Expert i Saturn oraz w kasach Centrum Spotkania Kultur.

Organizatorzy przestrzegają przed zakupem fałszywych wejściówek, które uniemożliwiają wejście na koncert.

Zapraszamy także do zaznaczenia udziału w wydarzenia na Facebooku.

Debiutancka płyta Ani Dąbrowskiej trafiła do sprzedaży w 2004 r. Od tamtego czasu wokalistka wydała jeszcze pięć albumów, z czego ostatni – Dla Naiwnych Marzycieli, pojawił się na półkach sklepowych w ubiegłym roku. Płyta, zawierająca przebój W głowie, pokryła się podwójną platyną.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne