Dział News Nowy singiel: Ania Dąbrowska - Nieprawda

Nowy singiel: Ania Dąbrowska – Nieprawda

Ania Dąbrowska przymierza się do wydania nowej płyty. Jego zapowiedzią jest utwór Nieprawda, który możecie już teraz usłyszeć.

Nowa płyta Ani Dąbrowskiej ukaże się ponownie pod skrzydłami Sony Music. Nad jej produkcją czuwał Olek Kowalski, znany pod pseudonimem Czarny HIFI, który wcześniej współpracował z Izą Kowalewską, Izą Lach, Pezetem, Ten Typ Mesem, Sokołem czy Fiszem.

Nie chcę stać w miejscu. Chcę zgłębiać inne rejony muzyczne, pracować z ludźmi, którzy mają zupełnie inne spojrzenie na muzykę, a przede wszystkim wpuścić trochę świeżego powietrza w moje piosenki.

Premiera płyty przewidziana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Na pierwszy singiel została wybrana kompozycja Nieprawda, którą w całości usłyszeliśmy 4 listopada. Za produkcję utworu odpowiedzialna jest sama Ania Dąbrowska we współpracy z wcześniej wspomnianym Czarnym HIFI. Premierze towarzyszyć będzie wydanie winylu, na którym oprócz singla znajdzie się jego remiks przygotowany przez DJ’a i producenta Gromee. W sklepach od 13 listopada.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Popularne