Programy muzyczne w TV Bitwa na głosy Drużyna Andrzeja Piasecznego pierwszym uczestnikiem finału Bitwy na głosy

Drużyna Andrzeja Piasecznego pierwszym uczestnikiem finału Bitwy na głosy

Wczorajszy sobotni programu rozpoczął się od I Need a Hero Bonnie Tyler. Okazuje się, że w tym odcinku hero została drużyna Andrzeja Piasecznego, bo to ona jako pierwsza zakwalifikowała się do finału trzeciej edycji Bitwy na głosy. Obędzie się on za dwa tygodnie, 10 listopada.

We wczorajszym odcinku zmianie uległy reguły. Tym razem nikt nie odpadał, a trzy pozostałe drużyny – Ewy Farnej, Andrzeja Piasecznego oraz Libera – walczyły o jedno z dwóch miejsc w wielkim finale.

Program podzielono na trzy rundy – piosenkę polską, piosenkę zagraniczną oraz utwory specjalne z okazji 60. rocznicy TVP1. W piosence polskiej drużyna Ewy Farnej wykonała Mniej niż zero, drużyna Piaska jego własny utwór Śniadanie do łóżka, natomiast Liber zaprosił do drużyny Mateusza Mijała i wspólnie wykonali utwór Winny, który w oryginale śpiewa własnie Mijał z Liberem. Po pierwszej rundzie wygrywał Piasek, na drugim był Liber, ostatnia Farna.

W drugiej rundzie drużyna Farnej wykonała Survivor Destiny’s Child, ekipa Piaska postawiła na You Are Not Alone Michaela Jacksona, natomiast podopieczni Libera wykonali Feel Robbiego Williamsa. I znów, cząstkowe wyniki wskazały, że wygrywa Piasek, dalej Liber i Farna.

W rundzie specjalnej, z okazji 60-lecia TVP, Farna wykonała 40 lat minęło z serialu „Czterdziestolatek”, zespół Andrzeja Piasecznego Uciekaj serce moje Seweryna Krajewskiego z „Jana Serce”, a drużyna Libera Balladę o pancernych Edmunda Fettinga z „Czterech pancernych i
psa”.

Hubert Urbański i Agnieszka Szulim ogłosili, że do finału wchodzi drużyna z Kielc prowadzona przez Andrzeja Piasecznego. Zatem za tydzień Farna i Liber walczyć będą o pozostałe miejsce w finale.

Dokładne wyniki:

  • Zespół z Kielc – 46%
  • Zespół z Obornik – 28%
  • Zespół z Sosnowca – 26%

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Popularne

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.