Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Amir – Les rues de ma peine

Amir - Les rues de ma peineFrancuski wokalista nie przestaje promować swojego ostatniego albumu. W sieci ukazał się teledysk do najnowszego singla Amira.

W październiku ubiegłego roku ukazał się trzeci w karierze album pochodzącego z Francji Amira Addictions. Płytę wydaną pod szyldem Warner Music Group promowały dotychczas single États d’Amour i Tout passe. Jako trzeci utwór promujący wydawnictwo wybrano Les rues de ma peine. Piosence towarzyszy nagrany w Hong Kongu teledysk, za który odpowiadają m.in.: Orel Simon i Guillemette Cornefert.

Amir Haddad to francuski wokalista urodzony w sefardyjskiej rodzinie imigrantów. W 2006 brał udział w izraelskim talent-show Kokhav Nolad, w 2011 roku wydał swój debiutancki album Vayehi. Trzy lata później zajął trzecie miejsce we francuskiej wersji programu The Voice. W 2016 trafił na eurowizyjną scenę, na której reprezentował Francję. Z typowanym do wygranej utworem J’ai cherché zajął ostatecznie szóste miejsce. Tuż przed Eurowizją 2016 ukazał się album wokalisty zatytułowany Au cœur de moi

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.