American IdolDział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

American Idol: Keith Urban wraca, Jennifer Lopez coraz bliższa dołączenia do panelu jurorskiego, will.i.am na celowniku producentówPoczątkowo producenci American Idola planowali zaprosić do panelu jurorskiego byłych uczestników/zwycięzców programu. Nie wyszło, więc szukają kolejnych gwiazd. Jedną już mają – powróci miałki i nijaki Keith Urban. Kto do nich dołączy?

Wg Hollywood Reporter najbliższa podpisania kontaktu jurorskiego jest Jennifer Lopez. Gwiazda była już jurorką w dwóch sezonach talent show. Kolejna gwiazda, którą producenci sobie upatrzyli to will.i.am. Ponoć Jennifer i will.i.am bardzo się lubią i chemia między nimi mogłaby być znakomita.

Rozmowy z Adamem Lambertem oraz Jennifer Hudson zakończyły się klęską i z nimi kontakty na pewno nie zostaną podpisane.

Sezon dwunasty będzie pierwszym bez dwóch ważnych aspektów programu: zabraknie Randy’ego Jacksona w panelu jurorskim oraz Nigela Lythgoe jako producenta programu. Ten pierwszy zrezygnował, a ten drugi został wyrzucony. Miejsce tego drugiego zajmie producent szwedzkiej wersji programu Idol – Per Blankens.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.