Dział NewsGarść informacji

American Idol doczeka się drugiego sezonu na ABC

Znalezione obrazy dla zapytania American IdolPierwsza edycja (a szesnasta w ogóle) American Idol na kanale ABC jeszcze trwa. Wiadomo już jednak, że stacja zdecydowała się na produkcję kolejnego sezonu.

W amerykańskiej telewizji ABC trwa obecnie szesnasta edycja amerykańskiego Idola. Stacja po raz pierwszy jednak mierzy się z formatem. Wcześniej przez wszystkie edycje w Stanach Zjednoczonych za program odpowiadał kanał Fox, który swój ostatni sezon zrealizował w 2016 roku.

ABC jest zadowolone z wyników American Idol i została już podjęta decyzja o kolejnej edycji. Co, prawda obecnie trwający sezon przyciąga mniejszą widownię niż ostatni realizowany przez Fox, ale ABC zarobiło tyle, ile zakładało.

W szesnastej odsłonie American Idol w jury możemy podziwiać takie gwiazdy jak Katy PerryLuke Bryan i Lionel Richie. Prowadzącym jest Ryan Seacrest. Według zapowiedzi, w siedemnastej edycji obsada show nie ulegnie zmianie.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Close