Dziewczyny z All Saints jeszcze w tym miesiącu powrócą z nową płytą, która będzie piątym krążkiem w ich dorobku. Do serwisów trafił jego kolejny przedsmak – kompozycja Don’t Look Over Your Shoulder.

Testament to tytuł piątego albumu studyjnego brytyjskiego zespołu All Saints, którego premiera odbędzie się 27 lipca. Singlem przewodnim płyty został utwór Love Lasts Forever, wydany jakiś czas temu. Teraz grupa zaprezentowała kolejną piosenkę, która znajdzie się na krążku. W serwisach cyfrowych pojawiło się bowiem nagranie Don’t Look Over Your Shoulder.

All Saints tworzą cztery wokalistki: Melanie Blatt, Shaznay Lewis, Nicole Appleton oraz Natalie Appleton. W latach 90-tych formacja odniosła duży międzynarodowy sukces z debiutanckim longplayem pt. All Saints. Wydawnictwo w Wielkiej Brytanii pokryło się pięciokrotną platyną, a w Stanach Zjednoczonych platyną. Niestety ich kolejne płyty nie cieszyły się już taką popularnością. Myślicie, że Testamentem przypomną o sobie?

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.
Poprzedni artykuł„Lepsza” Estelle powraca
Następny artykułChristine and the Queens coveruje utwór Maroon 5