All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #99

All About Music Przy Kawie #99

Maja Koman ogłasza „casting” na Kevina i tym samym zapowiada nowy, świąteczny singiel. Powtórzy sukces „Kocham Karpia”? Oprócz tego do studia powróciła Foxes, a Martin Garrix z Davidem Guettą planują premierę kolejnego wspólnego utworu. Camila Cabello informuje, że podczas nadchodzącej trasy koncertowej nie zaśpiewa utworów nagranych wspólnie z Fifth Harmony.

Maja Koman

Kocham Karpia jest jednym z tych singli w karierze artystki, które odniosły największy sukces oraz pokazały realia polskiej rodziny w okresie świąt. Maja namawiana była przez fanów już od dłuższego czasu na utwór w takim klimacie i udało się. Wokalistka oficjalnie potwierdziła, że w tym roku dostarczy nam kolejną dawkę sarkastycznych brzmień.

Foxes

Jedna z najbardziej niedocenianych artystek z Wielkiej Brytanii powraca do studia tworzyć materiał na kolejne wydawnictwo muzyczne. Premierową twórczość usłyszymy zapewne jeszcze w tym roku.

Martin Garrix x David Guetta

Wszystko wskazuje na to, że So Far Away, to nie jedyny utwór, który usłyszeliśmy w wyniku współpracy Martina Garrixa i Davida Guetty. Prawodpodobnie jeszcze w tym miesiącu zostanie opublikowany drugi singiel – Like I Do, w którym gościnnie udzieli się Brooks.

Camila Cabello

Twórczyni hitu Havana wyznała, że podczas zbliżającej się trasy koncertowej nie zaśpiewa żadnych utworów, które wydała we współpracy z dziewczynami z Fifth Harmony. Wszyscy zainteresowani na żywo usłyszą jedynie solowe piosenki artystki.

Paloma Faith

Tajemniczym zdjęciem podzieliła się Paloma Faith. Ona w pięknej sukni, tancerze oraz pustynia. Czyżby szykował się teledysk do kolejnego singla z płyty The Architect czy może to jakaś sesja zdjęciowa dla magazynu?

Delta Goodrem

Australijska diva i tamtejsza księżniczka muzyki pop powraca. Delta Goodrem po ciepło przyjętym albumie Wings of the Wild zapowiada kolejne muzyczne wydawnictwo. Premierowy singiel Think About You trafi do sprzedaży i serwisów streamingowych w ten piątek. Okładka dostępna poniżej.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)