All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #98

All About Music Przy Kawie #98

Reni Jusis kończy wakacyjny odpoczynek i wraca do studia, żeby nagrać nową płytę. Mam dla fanów Anne-Marie garść muzycznych informacji z jej życia. Ciara rozpoczyna pracę nad kolejnym projektem muzycznym, a Rita Ora dzieli się z fanami kolejnymi roznegliżowanymi fotkami. Pamiętacie jak Bebe Rexha w ubiegłym roku powiedziała, że jeżeli dotrze na #1 iTunes, to umrze?

Reni Jusis

Niedługo miną dwa lata od dnia, w którym na sklepowe półki trafiła płyta BANG. Jej twórczyni – Reni Jusis podzieliła się z fanami nowym zdjęciem i oznajmiła, że kończy odpoczynek, i tym samym powraca do studia, żeby zbierać materiał na kolejne wydawnictwo. Get ready!

Anne-Marie

Ostatnio Anne-Marie dzieli się coraz to pikantniejszymi szczegółami na temat jej muzycznych planów. W jednym z wywiadów wyznała, że jej debiutancka płyta składać się będzie z 20 utworów (początkowo miało być 14, ale udało wytargować się na 20). Dodatkowo artystka pojawi się gościnnie w 4 piosenkach na kolejnym wydawnictwie Rudimental.

Ciara

Wszystkie znaki na niebie, a przynajmniej poniższe zdjęcie, wskazują na to, że Pani Ciara powróciła do studia nagraniowego i tworzy nowości. Czyżby szykowała się nowa płyta?

Bebe Rexha

W listopadzie Bebe Rexha opublikowała wpis, w którym oznajmiła, że jeżeli jej singiel Meant To Be dotrze na szczyt US iTunes, to umrze. Kiepsko byłoby zażartować, że powinna sobie szykować trumnę, ale udało jej się to zrobić. Po sześciu miesiącach od premiery utworu, w końcu dotarł on na szczyt amerykańskiego iTunes.

Rita Ora

Od tej wokalistki bije na kilometr pewnością siebie. Rita od dawna pokazuje, że kocha swoje ciało takie jakim jest i chętnie dzieli się zdjęciami. Teraz, po okresie ciężkiej pracy, wyjechała na wakacje i nie omieszkała udostępnić roznegliżowanych fotek.

Shawn Mendes

I jak już jesteśmy w temacie gorących zdjęć, to nie można zapomnieć o Panu Mendesie, który niedawno opublikował półnagie zdjęcie na huśtawce. W opisie oznajmił, że nowa płyta pojawi się w sklepach „soon”. Ale kto by zwracał uwagę na opis.

album soon come

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)