All About Music Przy Kawie #97

Dziś mam dla Was okładkę gorącego, premierowego singla Paris Hilton, którego premiera już w przyszłym tygodniu. Wiem także kto najprawdopodobniej będzie supportował Eda Sheerana w Polsce i Europie. Do tego Camila Cabello podzieliła się fragmentem teledysku do „Never Be The Same”, a grupa Florence + The Machine podpisała kontrakt płytowy z nową wytwórnią – szykujcie się na nową dawkę muzyki! Jest też zła informacja dla osób, które wybierają się na koncert Britney Spears

Paris Hilton

Nie wiem czy wszyscy są gotowi na ten powrót. Dokładnie za 3 dni, w Walentynki Paris Hilton opublikuje premierowy singiel I Need You, który stworzony został z myślą o miłości jej życia. Do Internetu trafiła oficjalna okładka utworu. Chyba ktoś inspirował się naszą Sexmasterką.

Ed Sheeran x Anne-Marie

Anne-Marie wraz z marshmello w piątek opublikowała nowy singiel FRIENDS. Ed Sheeran, bliski przyjaciel brytyjskiej artystki, zrobił im małe promo i na Instagramie dodał okładkę utworu z interesującym opisem, w którym odsłonił rąbek tajemnicy. Najprawdopodobniej współtwórczyni Rockabye, autorka hitu Alarm i Ciao Adios będzie supportowała go podczas europejskiej trasy koncertowej.

Florence + The Machine

Świat właśnie obiegła informacja, że brytyjska formacja Florence + The Machine po kilkuletniej, owocnej współpracy z Island Records, pod której dywizjonem ukazały się trzy studyjne płyty, dobiegła końca. Od dziś nowa twórczość będzie prezentowana przez Virgin Records.

Tove Lo

Nasza kochana, ale niedoceniana Tove Lo zaczęła pracę nad kolejną płytą. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale uwaga. Już niedługo usłyszymy kilka „funny collaborations”. Na kogo stawiacie? Niedawno artystka była widziana w studiu z Charli XCX.

Camila Cabello

Wątpię, że jakikolwiek utwór w karierze Camili Cabello powtórzy sukces Havany, ale zawsze warto próbować. Zdania krytyków na temat debiutanckiej płyty artytki są podzielone, ale jej sztab się tym nie przejmuje i kuje żelazo. Była członkini Fifth Harmony udostępniła kilkunastosekundowy zwiastun teledysku do singla Never Be The Same.

Britney Spears

Wszyscy ucieszyli się na fakt, że Britney Spears powraca po kilku latach nieobecności w Europie z trasą koncertową. Bilety wyprzedają się masowo. W Polsce nie zobaczymy show, ale dużo osób zamierza zobaczyć ją np. w Niemczech. Ale… właśnie został ogłoszony support. I tu zaczynają się schodki. Publiczność przed koncertem księżniczki popu rozgrzeje Pitbull. Ciekawe ile osób przyniesie zatyczki na koncert.

Dua Lipa x Katy Perry

Dwa dni temu Perry pojawiła się na koncercie Duy Lipy w Los Angeless, a później przyszła do Niej na backstage, gdzie spędziły wspólnie czas. Chyba nie muszę Wam mówić, że Pani Lipa jest wielką fanką twórczyni Katy?

Nick Jonas

Na nową płytę pana Jonasa czekamy i czekamy. Przez kilka dni artysta przebywał w studiu nagraniowym m.in. z Thomasem Rhettem.