All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #96

All About Music Przy Kawie #96

Wszystko wskazuje na to, że Lana Del Rey napisze musical dla Broadway. Avril Lavigne publikuje nowe zdjęcie na Instagramie i z opisu dowiadujemy się, że wydawnictwo jest już na etapie dopieszczania. Premierowa kompozycja od Pani Aguilery najprawdopodobnie znajdzie się na soundtracku do filmu Melissy McCarthys. Britney Spears dzieli się nagraniem, w którym jej syn gra na pianinie.

Lana Del Rey

Wszystko jeszcze owiane jest tajemnicą, aczkolwiek Lana Del Rey podzieliła się informacją w wywiadzie dla L’Officiel, że jest w trakcie pisania musicalu dla Broadway. Nie mogę się doczekać co z tego wyjdzie. Go Lana!

Selena Gomez

Selenka w ostatnim wywiadzie wyznała, że wydanie nowego albumu może zająć jej nawet dziesięć lat. Tak. Dziesięć lat. Czyżby Julia Michaels uciekła z jej piwnicy? Mam nadzieję, że to żart, bo fani będą naprawdę rozczarowani.

Drake

Kanadyjski raper – Drake przeznaczył 50 tys. dolarów na schronienie dla bezdomnej matki i dziecka w Miami. Takie zachowanie się ceni i obyśmy w przyszłości słyszeli więcej o podobnych akcjach.

Avril Lavigne

W tym roku wszyscy czekają na powrót tej Pani. Słuchacze na całym świecie wyczekują jej premierowego materiału już od pięciu lat. Avril im to wynagrodzi. Tak przynajmniej pisze na Instagramie. Lavigne jest na etapie miksowania albumu, a to oznacza, że nowa, już szósta płyta pojawi się w tym roku.

Britney Spears

Jeżeli uważaliście, że Wolfgang Amadeusz Mozart jest najwybitniejszym kompozytorem i wirtuozem gry na instrumentach klawiszowych, to jesteście w błędzie. Dziś to miano należy przypisać synowi Britney Spears. Królowa playbacku podzieliła się krótkim nagraniem, w którym jej potomek gra pianinie „like a lil Mozart”. Niedalko pada jabłko od jabłoni.

Christina Aguilera

Wszystkie ptaśki i serwisy muzyczne ćwierkają o tegorocznym powrocie Aguilery na rynek muzyczny. Teraz oficjalnie wiemy, że jej premierowa kompozycja Feels So Good znajdzie się na nadchodzącym filmie „Life Of The Party” Melissy McCarthys.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)