Katy Perry w wywiadzie dla Glamour wyznała, że gdyby mogła, to zmieniłaby tekst w „I Kissed A Girl”. Jennifer Lopez potwierdza wspólny utwór z Cardi B oraz zdradza jego tytuł, podczas gdy Anne-Marie publikuje okładkę nowego singla, który został nagrany we współpracy z marshmello. Dobra wiadomość także dla fanów Paris Hilton – nowy singiel już w Walentynki!

Katy Perry

Katy Perry podczas ery Witness zmieniła się diametralnie – w aspekcie wizualnym. Chętnie też udziela wywiadów. Niedawno spotkała się z magazynem Glamour, w którym oglądała covery jej największych przebojów na YouTube. W pewnym momencie wyznała, że kilka lat temu nie można było mówić o takich rzeczach. Bycie biseksualnym było tematen tabu i, że gdyby mogła napisać I Kissed I Girl jeszcze raz, to zrobiłaby to inaczej. Zawarłaby w niej więcej stereotypów

Jennifer Lopez & Cardi B

Niedawno pisałem o tym, że Jennifer Lopez nagrała kolejny utwór z Cardi B. Teraz jest to oficjalnie potwierdzone! Jenny From The Block wyznała, że singiel nosi tytuł Dinero i najprawdopodobnie w całości będzie nagrany w języku hiszpańskim. Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Carly Rae Jepsen

Pod koniec 2017 roku, Carly Rae Jepsen napisała, że pracuje nad kolejnym materiałem muzycznym. Nikt dokładnie nie wiedział i dalej nie wie, kiedy artystka powróci z nowym singlem, ale zdaje się, że będzie to szybciej niż nam się wydaje. Kanadyjska wokalistka na Instagramie podzieliła się tekstem premierowej piosenki; „When you move it’s like a disco darling — all my dreams come true,”.

Anne-Marie x marshmello

Marshmello ostatnio sypie nowymi utworami na lewo i prawo. O współpracy z Anne-Marie mówiło się od dawna, ale nikt nie wiedział kiedy singiel trafi do sprzedaży. Dziś oficjalnie wiemy – premiera już w najbliższy piątek. W internecie krąży już kilka krótkich zapowiedzi, a okładka prezentuje się tak.

Paris Hilton

Ten rok na pewno będzie należał do Niej. Ten powrót może nieco przyćmić naszą Mandarynę, ale warto próbować. Paris Hilton zapowiedziała, że najnowszy singiel usłyszymy już w Walentynki, czyli dokładnie za sześć dni. I Need You to piosenka o miłości do życia i do jej narzeczonego.

Prince

Justin Timberlake podczas występu na Super Bowl Halftime Show poświęcił chwilę na oddanie hołdu legendarnemu Prince’owi. Było wokół tego trochę kontrowersji. Na początku miał być hologram, a później Sheila E. – była członkini zespołu i bliska osoba artysty, zabroniła mu tego. Finalnie hologramu nie było, ale było duże płótno, na którym został wyświetlony autor przeboju Purple Rain. Jego siostra, Tyka Nelson w wywiadzie dla TMZ wyznała, że Prince na pewno nie jest zły na Timberlake’a za tego rodzaju tribute.