All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #94

All About Music Przy Kawie #94

Charli XCX podzieliła się wyjątkowym zdjęciem na Instagramie, do którego opublikowała emocjonalny i motywujący tekst. J Balvin ogłosił, że na kolejnej płycie pojawi się duet z Camilą Cabello. Zła wiadomość dla fanów Calvina Harrisa. Światowej sławy producent podpisał umowę na stałe występy w Las Vegas. Clean Bandit próbują nawiązać kontakt z legendarną Cher – jakaś współpraca na horyzoncie?

Charli XCX

Brytyjska wokalistka dość niedawno była kojarzona z ekscentyrcznych wypowiedzi i z tego, że lubiła dopiec swojej wytwórni obracając pewne wymogi w żart. Teraz artystka opublikowała jedno z ulubionych zdjęć, a do niego dodała szczery opis. Zobaczcie i przeczytajcie poniżej.

J Balvin & Camila Cabello

Co łaczy tę dwójkę? W sumie teraz jeszcze niewiele, ale już niedługo ich wspólny utwór może podbić światowe listy przebojów. J Balvin zapowiedział, że na nadchodzącym albumie znajdzie się duet z twórczynią hitu Havana.

Calvin Harris

Fani Calvina Harrisa nie będą pocieszeni. Właśnie dowiedziałem się, że producent podpisał umowę na stałe występy w Los Angeles, dokładnie w Omnia Nightclub. To zobowiązanie potrwa trzy lata.

Clean Bandit

Trójka uzdolnionych brytyjczyków pracuje nad drugim studyjnym albumem. Promocja ma się jak najlepiej, a każdy singiel odnosi sukces nie tylko w Europie, ale także w USA. Formacja Clean Bandit próbuje skontaktować się na Twitterze z żywą legendą światowej muzyki – Cher. Czyżby chcieli nagrać z Nią wspólny utwór?

Demi Lovato

Od dawna po mediach krąży plotka, że Demi Lovato nagrała duet marzeń. Fani spekulują, że to wspólna piosenka z Christiną Aguilerą. Wszystko owiane jest tajemnicą. Teraz twórczyni hitu Cool For The Summer opublikowała Twittera o treści: „Słucham piosenki, którą nagrałam z kimś, z kim zawsze marzyłam, żeby coś stworzyć… To wciąż nieprawdopodobne”.

Justin Timberlake

Trwają próby do Super Bowl Halftime show 2018, podczas którego widzów zabawi Justin Timberlake. Wiadomo, że artysta wykona piosenkę Mirrors – wtedy publiczność uniesie lustra, a wszystkie światła zostaną skierowane właśnie na nie. Oprócz tego wokalista zaśpiewa również lead singiel z nowego wydawnictwa – Filthy. Nie spodziewajcie się gości. Nie będzie ich.

Joe Jonas

Jeżeli zawsze zachwycaliście się budową ciała jednego z braci Jonas, to muszę Was zasmucić. Właśnie paparazzi sfotografowali Joe’a na wakacjach i lekko mówiąc… artysta trochę się „rozlał”.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.