All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #93

All About Music Przy Kawie #93

Liam Payne wraz z Ritą Orą rusza z promocją singla „For You” i już podczas pierwszego występu dochodzi do zbliżenia. Charlie Puth pojawił się na okładce magazynu Billboard i w wywiadzie wyjaśnił dlaczego debiutancka płyta „nie do końca go wyraziła”. Jennifer Lopez potwierdziła wspólny utwór z Cardi B – miejcie się na baczności. Harry Styles wczoraj obchodził urodziny. Z tej okazji chłopaki z zespołu One Direction złożyli mu życzenia.

Liam Payne & Rita Ora

O tym duecie ostatnio jest bardzo gorąco. Portale aż huczą od informacji, jakoby Liam i Rita mieli romans, co osobiście denerwuje partnerkę Payne’a – Cheryl. Zdaje się, że teraz będą plotkować jeszcze mocniej i częściej. A wszystko to za sprawą pierwszego promującego występu z For You w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Podczas czterominutowego performance dochodzi do kilkukrotnego zbliżenia się artystów.

Charlie Puth

Artysta ostatnio zbiera same muzyczne pochwały, jego single rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Płyta jeszcze w tym roku, a tymczasem Charlie Puth pojawił się na okładce magazynu Billboard, wziął udział w zjawiskowej sesji zdjęciowej i udzielił interesującego wywiadu.

Jennifer Lopez

Niedawno świat obiegła informacja, że DJ Khaled pracuje nad sekretnym projektem. Na tyle sekretnym, że chwilę później było wiadomo, że dwoma szczętnie skrywanymi paniami były – Jennifer Lopez i Cardi B. Aktualnie producent tworzy coś z Kendrickiem Lamarem. Jednak nie o tym. Dwóm wspomnianym artystkom chyba na tyle dobrze się razem współpracowało, że postanowiły razem nagrać coś jeszcze. „Tak, zamierzamy razem zrobić piosenkę” powiedziała w wywiadzie dla Extra.

Cardi B

Cardi B wraz z Gordonem Ramsay’em, Rebel Wilson i Anthonym Hopkinsem wzięłą udział w krótkiej, ale epickiej reklamie specjalnie dla Amazon, na potrzeby Super Bowl Commercial. Jak na razie filmik nie jest dostępny na terenie naszego kraju, ale jego krótki fragment możecie obejrzeć poniżej.

Harry Styles

Wczoraj Pan Styles obchodził 24. urodziny. Z tej okazji chłopaki z byłego zespołu One Direction: Niall i Liam postanowili osłodzić mu dzień i za pośrednictwem Twittera złożyli mu życzenia.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne