All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #92

All About Music Przy Kawie #92

Halsey i Iggy Azalea dołączają do grona artystek, które mają zamiar bojkotować nagrodę Grammy i tym samym ostro wypowiadają się na temat dyrektora całego przedsięwzięcia. Rita Ora, której biżuteria na powyższą galę kosztowała blisko 4 miliony dolarów, wyznała, że chętnie przyjmie więcej ról aktorskich. Justin Bieber tworzy materiał na kolejną płytę, a Calvin Harris po roku czasu wyznaje dlaczego zapuścił brodę. 

Halsey & Iggy Azalea

Chociaż te panie za sobą nie przepadają, to nawet nie mają pojęcia jak dużo je łączy. Ze względu na pewien fakt – artyści zaczęli się jednoczyć i razem stawać w walce o słuszność. A zaczęło się robić dość dyskryminująco. Lorde jako jedyna artystka nominowana do nagrody w kategorii Best Pop Album, nie miała możliwości wystąpić solowo na scenie. Oprócz tego, spośród 899 nominacji zaledwie 9% stanowiła płeć żeńska. Rozjuszyło to również Iggy Azaleę i Halsey. Pierwsza pani namawia do tego, żeby wystąpić przeciwko „Grammy-Boys-Club bulls**t statement” i żeby za rok zbojkotować galę. Druga nie przebierała w słowach na Twitterze.

Rita Ora

Jak na razie Rita Ora pojawiła się na dużym ekranie w kilku, mało znaczących i wpływowych rolach. Były to m.in. Szybcy i Wściekli 6 oraz wszystkie części przygód Grey’a. W wywiadzie dla Elle.com wyznała, że chętnie przyjmie w przyszłości kolejne propozycje filmowe: „Dla mnie zawsze chodzi o scenariusz. Chciałabym robić rzeczy, które wyzwalają siłę albo coś w stylu superbohatera”. Rita w dużej, filmowej produkcji – co Wy na to?

ZAYN

Pan Zayn powoli wraca na salony. Zaczyna dzielić się krótkimi, tajemniczymi filmikami, które najprawdopodobniej zwiastują jego muzyczny powrót. Teraz artysta pojawił się na okładce magazynu Elle.

Calvin Harris

Niedawno, bo niespełna kilka miesięcy temu, piękna mordka Calvina Harrisa porosła brodą. Dziś sam producent wytłumaczył, dlaczego postanowił upodobnić się do drwala. Wszystko dla Grammy. Otóż artysta chciał, żeby komisja wzięła jego kandydaturę, jako producenta, na poważnie. Udało się. Ówczesny partner Rity i TayTay zdobył nominację w kategorii Producer of the Year. Nie wygrał. Lepszy był Greg Kurstin, który brody nie miał.

Cheryl

O powrocie Cheryl na rynek muzyczny mówi się od dawna. Producent Naughty Boy wyznał, że artystka jest „w odpowiednio dobrym miejscu”, żeby ponownie zawładnąć nie tylko brytyjskim, ale także międzynarodowym rynkiem. DJ jest pewien, że ludzie czekają na to, żeby ją usłyszeć i są ciekawi, co tym razem zaserwuje im wokalistka. Wyczekujecie nowej muzyki od Pani Cole?

Tove Lo

Jedna z najbardziej niedocenianych artystek współczesnego popu – Tove Lo, została twarzą marki Converse. Wokalistka właśnie opublikowała najnowsze zdjęcie z sesji. Zjawiskowa.

⭐️

Post udostępniony przez Tove Lo (@tovelo)

Justin Bieber

I na koniec dobra wiadomość dla fanów Biebera. Autor hitu DespacitoLuis Fonsi zapytany dlaczego Justina nie ma na Grammy odpowiedział krótko: „Nie ma go tutaj dzisiaj, ponieważ nagrywa nowy album”.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)