Lanberry, Monika Lewczuk i Patryk Kumór wylecieli do Wielkiej Brytanii tworzyć nowości muzyczne. Iggy Azalea opublikowała okładkę singla, którego premiera w przyszły piątek, a Joe Jonas pracuje w studiu z Timbalandem. Oprócz tego mam dla Was pierwsze informacje z prób Grammy – wszyscy zgodnie twierdzą, że to występ Keshy będzie niezapomniany.

Lanberry & Monika Lewczuk & Patryk Kumór

Ta trójka podopiecznych Universal Music Polska przedwczoraj poszybowała samolotem i wylądowała w Wielkiej Brytanii. To właśnie w tamtych rejonach artyści piszą, komponują, śpiewają i nagrywają nowy materiał. Z tego co zauważyłem na Instastory, to Monika Lewczuk wróciła dziś do kraju i za długo tam nie pobyła.

Iggy Azalea

Zakreślcie dzień 2 lutego w kalendarzu. To właśnie wtedy powróci Iggy Azalea w nowej odsłonie – choć trochę nie do końca, ponieważ jej gorący singiel – Savior, pojawił się już jakiś czas temu w Internecie, jednak ta wersja będzie mocno zremasterowana. Tak prezentuje się okładka. Podekscytowani?

Feb 2nd!

Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)

Grammy

Tutaj będzie sporo informacji. Po pierwsze – James Corden (gospodarz tegorocznej gali rozdania nagród) był na próbach. Niby nic nadzwyczajnego, ale podzielił się swoimi odczuciami. Stwierdził, że Lady Gaga da dobry i interesujący koncert, jednak zdecydowanie najlepszym i najmocniejszym akcentem będzie występ Keshy. Potwierdzono, że na Grammy pojawi się także Beyonce. Wiadomo także, że obok wspomnianej powyżej Pani od Artpopu usiądzie Elton John. Za nimi Miley Cyrus i Sam Smith.

The Chainsmokers

Wszystko wskazuje na to, że chłopaki z The Chainsmokers te wakacje spędzą w Europie, a dokładniej na festiwalach muzycznych, podczas których będą grali swoje sety. Na razie ogłosili koncert we Włoszech. Czy pojawią się w Polsce?

Joe Jonas & Timbaland

Ostatnio coraz więcej artystów pojawia się w studiu razem z Timbalandem. Teraz padło na jednego z braci Jonas – a dokładniej Joe’a. Czyżby szykował się powrót już lekko zapomnianego producenta?

Camila Cabello

Młoda, aspirująca Camila Cabello niedawno zaczęła brać udział w wielu sesjach zdjęciowych i pojawiać się na okładkach magazynów. Tym razem padło na EDIT, gdzie artystka wygląda olśniewająco. Reszta zdjęć dostępna na Instagramie wokalistki.

thank you #TheEDIT by @netaporter 🌹

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

Rita Ora

Właśnie zostało ogłoszone, że Rita Ora wystąpi na tegorocznej gali BRIT Awards. Jeszcze nie wiadomo co zaśpiewa, ale przypuszczam, że Anywhere i For You z Liamem.

Charlie Puth

I na osłodę oraz zakończenie tego wydania All About Music Przy Kawie… Najnowsze zdjęcie Charliego Putha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.