Lanberry, Monika Lewczuk i Patryk Kumór wylecieli do Wielkiej Brytanii tworzyć nowości muzyczne. Iggy Azalea opublikowała okładkę singla, którego premiera w przyszły piątek, a Joe Jonas pracuje w studiu z Timbalandem. Oprócz tego mam dla Was pierwsze informacje z prób Grammy – wszyscy zgodnie twierdzą, że to występ Keshy będzie niezapomniany.

Lanberry & Monika Lewczuk & Patryk Kumór

Ta trójka podopiecznych Universal Music Polska przedwczoraj poszybowała samolotem i wylądowała w Wielkiej Brytanii. To właśnie w tamtych rejonach artyści piszą, komponują, śpiewają i nagrywają nowy materiał. Z tego co zauważyłem na Instastory, to Monika Lewczuk wróciła dziś do kraju i za długo tam nie pobyła.

Iggy Azalea

Zakreślcie dzień 2 lutego w kalendarzu. To właśnie wtedy powróci Iggy Azalea w nowej odsłonie – choć trochę nie do końca, ponieważ jej gorący singiel – Savior, pojawił się już jakiś czas temu w Internecie, jednak ta wersja będzie mocno zremasterowana. Tak prezentuje się okładka. Podekscytowani?

Feb 2nd!

Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)

Grammy

Tutaj będzie sporo informacji. Po pierwsze – James Corden (gospodarz tegorocznej gali rozdania nagród) był na próbach. Niby nic nadzwyczajnego, ale podzielił się swoimi odczuciami. Stwierdził, że Lady Gaga da dobry i interesujący koncert, jednak zdecydowanie najlepszym i najmocniejszym akcentem będzie występ Keshy. Potwierdzono, że na Grammy pojawi się także Beyonce. Wiadomo także, że obok wspomnianej powyżej Pani od Artpopu usiądzie Elton John. Za nimi Miley Cyrus i Sam Smith.

The Chainsmokers

Wszystko wskazuje na to, że chłopaki z The Chainsmokers te wakacje spędzą w Europie, a dokładniej na festiwalach muzycznych, podczas których będą grali swoje sety. Na razie ogłosili koncert we Włoszech. Czy pojawią się w Polsce?

Joe Jonas & Timbaland

Ostatnio coraz więcej artystów pojawia się w studiu razem z Timbalandem. Teraz padło na jednego z braci Jonas – a dokładniej Joe’a. Czyżby szykował się powrót już lekko zapomnianego producenta?

Camila Cabello

Młoda, aspirująca Camila Cabello niedawno zaczęła brać udział w wielu sesjach zdjęciowych i pojawiać się na okładkach magazynów. Tym razem padło na EDIT, gdzie artystka wygląda olśniewająco. Reszta zdjęć dostępna na Instagramie wokalistki.

thank you #TheEDIT by @netaporter 🌹

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

Rita Ora

Właśnie zostało ogłoszone, że Rita Ora wystąpi na tegorocznej gali BRIT Awards. Jeszcze nie wiadomo co zaśpiewa, ale przypuszczam, że Anywhere i For You z Liamem.

Charlie Puth

I na osłodę oraz zakończenie tego wydania All About Music Przy Kawie… Najnowsze zdjęcie Charliego Putha.

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.
Poprzedni artykuł26 stycznia w muzyce. Kalendarium All About Music
Następny artykułSpektakl Polowanie na Łosia przybywa do Torunia!