Siostry Godlewskie ruszają w trasę koncertową, a Kendrick Lamar i The Weeknd łączą siły. Pitchfork odnosi się krytycznie do okładki najnowszego wydawnictwa rapera skrywającego się pod pseudonimem Tyga, a Rita Ora całuje się z Bebe Rexhą. Oprócz tego Cher Lloyd ogłosiła światu, że zostanie matką. Według doniesień Christina Augilera doszlifowuje materiał na najnowszą płytę.

Rita Ora & Bebe Rexha

„I’m 50/50 and I’m never gonna hide it” śpiewa Rita Ora w niewydanym jeszcze singlu Girls. Dość adekwatnie w stosunku do najnowszego zdjęcia jakie zamieściły obie panie na Instagramie. Z podpisem „Best friends. ❤️🇦🇱”. Słodko!

Best friends. ❤️🇦🇱

Post udostępniony przez Bebe Rexha (@beberexha)

Pitchfork vs Tyga

Nie wiem czy to chwyt marketingowy, czy może jednak szczera prawda, ale właśnie Pitchfork otwarcie skrytykował okładkę do najnowszej płyty rapera Tyga. Portal określił ją mianem „koszmarnej”. Może to jedynie zagrywka, żeby podgrzać atmosferę przed premierą albumu?

Kendrick Lamar & The Weeknd

Jaskółki donoszą, że ta dwójka Panów właśnie podjęła współpracę i dzielnie pracują nad nowym utworem. Szczegóły nie są jeszcze znane. Wiadomo, że wspólna kompozycja trafi na soundtrack do filmu Black Panther. Szykuje się hit?

Christina Aguilera

Czekamy kilka lat, to poczekamy jeszcze trochę. Chyba z takiego założenia wychodzi Christina Aguilera, która na dobre zamieszkała w studiu muzycznym i cały czas tworzy. Miejmy nadzieję, że okres wyczekiwania zrehabilituje nam poziom wydawnictwa, który jak określa Luke Gilford „artystka aktualnie dopieszcza”. Możemy być pewni – Kryśka wystąpi na Grammy 2019!

Siostry Godlewskie

Nie wiem czy świat jest na to gotów, ale siostry Godlewskie właśnie ruszają w trasę koncertową. Tak. Dobrze słyszycie. „PREMIERA” w Białymstoku 17 lutego 2018 r. Zainteresowanie ogromne, a bilety taniutkie jak barszcz – jedynie 15 zł. Cena powinna być zdecydowanie wyższa. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Cher Lloyd

I na koniec prawdziwa wisienka. Cher Lloyd opublikowała zdjęcie w zaawansowanej ciąży. Zobaczcie jak uroczo wygląda. Gratuluję i czekam na przyjście bobasa na świat. Na pewno Was poinformuję.