All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #88

All About Music Przy Kawie #88

Ed Sheeran i Darren Criss oświadczyli się swoim kobietom życia. Kilka pań powróciło do studia nagraniowego, m.in. Marina And The Diamonds i Mariah Carey. Mam dla Was najnowszą sesję zdjęciową Lorde dla magazynu Billboard. Zdaje się, że era Katy Perry nie ma się najlepiej – najpierw Stadion Narodowy, później „Lampa i Sofa”, a teraz grafik uważa, że ta ukradła jej grafiki. Znam też imię trzeciego dziecka Kanye Westa.

Ed Sheeran

Pan Ed Sheeran zdobył się na odwagę i uklęknął przed swoją partnerką – Cherry Seaborn. Oboje zapamiętają dzień 20 stycznia 2018 r. na długo. Artysta dodał na Instagramowy profil zdjęcie z polaroida z podpisem „Got myself a fiance just before new year. We are very happy and in love, and our cats are chuffed as well xx.”.

Darren Criss

Wszystim tym, którzy myśleli, że Darren Criss jest homoseksualistą, świat właśnie legł w gruzach. Wokalista i aktor znany przede wszystkim z serialu Glee podzielił się zdjęciem ze swoją narzeczoną, której pierścionek założył po 7 latach bliskiej relacji.

Lorde

Nowozelandzka artystka pojawiła się na okładce najnowszego wydania magazynu Billboard. Specjalnie na jego potrzeby została opublikowana sesja zdjęciowa (pozostałe zdjęcia na oficjalnym instagramie Billboardu). W wywiadzie Lorde opowiada m.in. o swojej miłości do Cardi B.

Katy Perry

Czyżby u Katy Perry szykował się nowy pozew? Jeden z grafików – Dom Sebastian jakiś czas temu wydał „Holographic Melt Series”. Przeglądając utwory na Spotify natknął się na okładkę do singla Chained to the Rhythm Katy Perry w oficjalnym remiksie Hot Chip, w którego tle jest wykorzystana praca właśnie tego chłopaka. Artysta próbował skontaktować się z wytwórnią i ze sztabem wokalistki – bezskutecznie. Widzicie podobieństwo?

Kanye West

Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się chyba nikt. Kanye West i Kim Kardashian niedawno przywitali w swojej rodzinie trzecie dziecko. Oficjalnie wiemy, że dziewczynka nosi imię Chicago. No nieźle.

Taylor Swift

TayTay można zarzucić wiele, ale ona niezwykle dba o swoich wiernych fanów. Niedawno kupiła mieszkanie potrzebującej dziewczynie, a teraz wysłała bukiet kwiatów w dzień ślubu Alexy Gonzales i Brittany Lewis.

Rita Ora & Marina And The Diamonds & Mariah Carey

Co łączy te trzy panie? Obie pracują nad nowymi albumami. Rita Ora najprawdopodobnie nagrała utwór z raperem Mr. Eazi. Marina And The Diamonds podzieliła się informacją, że jest w trakcie pisania piosenek, a Mariah Carey strzeliła sobie fotkę z szampanem w studiu nagraniowym i też coś tworzy.

Halsey

Dziś Pani Halsey przemówił na drugim Marszu Kobiet w Nowym Jorku. To jedna z największych demonstracji w hizstorii Stanów Zjednoczonych – obejmuje łącznie 653 miast.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)