All About Music Przy Kawie All About Music Przy Kawie #87

All About Music Przy Kawie #87

Poród goni poród. Niedawno ojcem został Enrique Iglesias, Kanye West, a teraz matką Christina Perri. Dolly Parton od dziś może pochwalić się dwoma rekordami Guinessa, podczas gdy Cardi B podniosła poprzeczkę ustanowioną przez Beyonce. Oprócz tego miało miejsce spotkanie na szczycie, pomiędzy Duą Lipą a Arianą Gradnę. Tay walczy ze stalkerem w sądzie.

 

Christina Perri

Od dziś Christina Perri może dorzucić kolejne serce do słoika. Nowy mąż artystki na Instagramowym profilu zamieścił rodzinne zdjęcie, na którym jest on, ona i malutkie dziecko, któremu nadano imię Carmella. „Mom and our little principessa are doing great. Dad can’t stop crying!„. Zdjęcie jest naprawdę urocze.

Cardi B

Ostatnio tyle dzieje się w życiu Cardi B, że nie nadążam pisać. Teraz artystka może pochwalić się kolejnym rekordem. Otóż raperka wrzuciła do TOP10 Billboard Hip-Hop jednocześnie aż 4 utwory. To o jedna kompozycja więcej od Beyonce. Oprócz tego, jak podaje anonimowe źródło twórczyni Bodak Yellow najprawdopodobniej dostała ważną role w filmie. Szczegóły nie są jeszcze znane.

Drew Taggart

W międzyczasie. Ta atrakcyjniejsza połowa składu The Chainsmokers zrobiła mały misz-masz na głowie. Zmiana na plus czy minus?

// i am the sick boy //

Post udostępniony przez drew (@drewtaggart)

Dolly Parton

Żywa legenda muzyki country do swojej listy osiągnięć może dopisać kolejne dwa. Jej nazwisko pojawiło się w dwóch rubrykach księgi rekordów Guinessa. Pierwszym osiągnięciem jest: najwięcej dekad z utworem w TOP20 Billboard’s Hot Country Songs Chart (od 1960 do 2010 r.). Drugi wynik to: Kobieta z największa ilością hitów na Billboard’s Hot Country Songs Chart, ma ich w sumie 107. Imponująco.

Taylor Swift

Od ponad 3 lat Taylor Swift zmagała się z psychofanem, który wysyłał co najmniej dziwne meile do jej rodziny. Dwa lata temu, w Austin, niejaki Frank Andrew Hoover został schwytany przez policję, a dziś usłyszał zarzut stalkowania i naruszania zakazu zbliżania się w celu domniemanego grożenia najbliższym Tay w mailach. W niektórych wiadomościach chłopak nazywał jej rodzinę rodziną diabłów.

Dua Lipa & Ariana Grande

Co tam spotkanie prezydenta Trumpa z Andrzejem Dudą. To jest dopiero coś. Dua Lipa zamieściła na Instagramie wspólną fotkę z Arianą Grandę. Czyżby szykowała się jakaś duża współpraca?

💕

Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne