All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #86

Enrique Iglesias pokazuje jedno z bliźniąt na Instagramie. Perrie Edwards sprzedaje dom i naprawdopodobniej przeprwadza się do swojego chłopaka. Gucci Mane zapowiada, że niedługo pojawi się film dokumentalny dotyczący jego osoby. Jack Antonoff zaprzecza, że randkował z Lorde, a kilkoro nieznanych raperów postanowiło zdissować Iggy Azaleę. PS. Madonna wróciła do studia!

 

Enrique Iglesias

Najprawopodobniej 17 grudnia 2017 r. Enrique Iglesias miał nie jeden, ale dwa powody do szczęścia. Otóż jego długoletnia partnerka – Anna Kourniova urodziła mu bliźnięta, chłopca i dziewczynkę. Zarówno tata, jak i mama opublikowali na Instagramowych profilach zdjęcie z jednym z nich. Obie fotki podpisane są „My sunshine.” Synek to Nicholas a dziewczynka Lucy.

My Sunshine

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Perrie Edwards

Jedna z najbardziej charyzmatycznych i rozpoznawalnych członkin Fifth Harmony – Perrie Edwards sprzedała swój trzypokojowy dom za 1.1 miliona dolarów. Trzy lata temu kupiła go za 100 tys. dolarów mniej. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wokalistka najprawdopobniej planuje zamieszkać ze swoim partnerem – Alex’em Oxlade-Chamberlain. Oczywiście od początku miałem na myśli Little Mix.

Gucci Mane

Jeden ze słynnych amerykańskich raperów zapowiedział, że już niedługo ukaże się film dokumentalny, w którym poznamy jego prawdziwą historię. Jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie to będzie, ale na pewno Was poinformuję.

Iggy Azalea

Pomimo, że Iggy Azalea zniknęła z showbiznesu dobrych kilka miesięcy temu, to wciąż jest obiektem zainteresowań innych artystów. Kilkoro, jak przypuszczam debiutujących i nastoletnich „raperów”, postanowiło nagrać na Nią diss. Czyżby ktoś próbował wybić się na sławie innych?

Madonna

Królowa światowej muzyki pop powróciła do studia nagraniowego. Nowy materiał najprawdopodobniej będzie dotyczył sytuacji politycznej, choć jeszcze nie jest to pewne. Tak ćwierkają w mediach. Mam nadzieję, że nowa płyta sprzeda się nieco lepiej od Rebel Heart.

Justin Timberlake

Płyta już niedługo, lead singiel został ciepło przyjęty przez krytyków i słuchaczy. Justin Timberlake za kilka dni wyjmie kolejnego asa z rękawa i opublikuje utwór Supplies, a oto i jego okładka.

Jack Antonoff x Lorde

Od niedawna krążyły plotki jakoby Jack Antonoff (Bleachers) randkował z Lorde, zaraz po rozstaniu z Leną Dunhman. Wszelkie plotki rozwiał zarówno on, jak i Pani od Melodramy. Artysta uznał, że zazwyczaj nie odnosi się do takich pomówień, ale tym razem zabierze w tej sprawie głos, ponieważ łączy go z twórczynią przeboju Green Light ważna relacja zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i służbowej. To wciąż przyjaźń i tylko przyjaźń.

The Chainsmokers

Ps. Wczoraj chłopaki z The Chainsmokers wydali w końcu jakiś świeży utwór, w którym nie pojawia się ten sam drop, który wiódł prym w debiutanckiej płycie. Lekko zalatuje 21 pilots, ale jest naprawdę dobrze – i ten wokalista brzmi jakoś lepiej.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *