All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #85

Halsey została przyłapana na ćpaniu przez paparazzi. Kim Kardashian i Kanye West kilka miesięcy temu wynajęli surogatkę, która przyniesie im na świat kolejne, już trzecie dziecko. Pewien chłopak chce spełnić amerykański sen i zaprosił Taylor Swift na swoją studniówkę – i to nie byle jakie zaproszenie! Poza tym Jonas Brothers powrócili na Instagram. Czyżby reunited?

Halsey

Wszystkie media szumią o pewnym zdjęciu, które wykonał paparazzi podczas podróży Halsey z przyjaciółmi na jachcie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w tym momencie partnerka G-Eazy’ego wciąga kreskę. Na pytanie „Co o tym myślisz?” raper odpowiedział „I don’t know”.

Kim Kardashian & Kanye West

Niedawno była mowa o tym, że Kanye West meilowo zabronił Kim Kardashian nosić dużych okularów, a teraz dowiadujemy się, że para właśnie otrzymała nowe dziecko. Kilka miesięcy temu jedni z najbardziej rozpoznawalnych celebrytów wynajęli surogatkę, która urodzi im trzeciego bobasa. Jest to dziewczynka i przyszła na świat 15 stycznia. Imię poznamy niedługo.

Taylor Swift

Niektórzy marzą o tym, żeby wylecieć do Ameryki, a inni nie chcą niczego innego niż pójść na bal maturalny z Taylor Swift. Swój „american dream” spełnić chce Dayton Modderman, który jest wieloletnim fanem artystki. Chłopak nie napisał zwykłego listu czy posta na Facebooku. Nic z tych rzeczy. On nagrał krótki film-zaproszenie. Wydarzenie w jednej ze szkół w Bradentoon odbędzie się 27 kwietnia 2018 r. Czy Tay pojawi się na balu maturalnym? Czekam na obrót sprawy, ale propsuję za samą ideę. Sami zobaczcie.

Jonas Brothers

Słyszycie już te krzyki i piski? To najprawdopodobnie dlatego, że Jonas Brothers powracają. To znaczy. Wiele na to wskazuje. Chłopaki powrócili na Instagrama i dodatkowo w tym roku przypada dziesiąta rocznica od wydania albumu A Little Bit Longer, który jako pierwszy w dyskografii Jonas Brothers zadebiutował na #1 miejscu Billboard 200. Zarówno Joe i Nick mają ciężki okres w solowej karierze. Może to przełamie ich złą passę?

Sean Paul & Ellie Goulding

Dwa lata temu Sean Paul mocno się uaktywnił i pojawił się w kilku gościnnych utworach. Później wydał kilka swoich i przepadł. Teraz znowu powraca i to najprawdopodobniej z panną Ellie Goulding, której dobre imie w muzyce zostało lekko nadszarpnięte po wydaniu albumu Delirium. Owocem pracy rapera i brytyjskiej artystki jest utwór Bad Love.

Zayn & DJ Snake

Chyba ta dwójka panów lubi ze sobą przebywać w studiu. Dwa lata temu ułyszeliśmy ich wspołny singiel Cruel, a teraz wszystko wskazuje na to, że znowu nagrywają razem. Zayn zamieścił na Instagramowym profilu zdjęcie z narysowanym wężem i podpisem „Studio”.

studio

Post udostępniony przez Zayn Malik (@zayn)

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *