All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #84

Lana Del Rey rozwiewa wątpliwość – pizza z ananasem czy bez? Mam dla Was też garść informacji z życia Cardi B – między innymi taką, kto wytatułował sobie jej pseudonim na szyi. Wiem też z kim spotyka się lider zespołu ColdplayChris Martin. Najprawdopodobniej „Love On Top” Beyonce pierwotnie nie miało należec do Niej. Miley Cyrus wysyła słodką wiadomość do swojego narzeczonego w dniu urodzin.

Cardi B

Na początek prawdziwa szycha amerykańskiego showbiznesu – Cardi B, która wyznała, że na nadchodzącej płycie znajdzie się trójka gości. Nie są to jakieś słynne nazwiska w świecie muzyki, ale prezentują wysoki poziom. Jeszcze nie wiadomo kto tam będzie, ale zapowiada się ciekawie.
Drugą kwestią jest tatuaż, jak i zrobił sobie Offset na szyi. Niedawno do internetu trafił film, w którym widać duży napis „Cardi B” pod atomówką.
I ostatnie – raperka na Twitterze odniosła się do Donalda Trumpa „On jest taki niesmaczny. Nienawidzę go. Zaczynam go nienawidzieć z pierd**onej pasji”.

#TSRTattz – Y’all feelin’ #offset ‘s new #CardiB tatt?

Post udostępniony przez The Shade Room (@theshaderoom)

Chris Martin

Jaskółki w szołbiznesie ćwierkają, że Chris Martin – wokalista zespołu Coldplay (gdybyście nie kojarzyli), spotyka się z Dakotą Johnson, aktorką, która znana jest przede wszystkim z serii filmów o Mrs. Grey’u. Plotki krążą od miesięcy, a teraz ktoś doniósł, że celebrytka wsiadła do jego samochodu i odjechali do ekskluzywnego klubu.

Lana Del Rey

Królowa „plagiatu” rozwiała odwieczny problem ludzkości. Niedawno artystka zakupiła pizzę z ananasem dla fanów, którzy czekali na jej koncert. Myślicie, że to przejaw miłości czy nienawiści?

Miley Cyrus

Niedawno partner Miley Cyrus – Liam Hemsworth obchodził urodziny. Z tej okazji artystka dodała słodki wpis na Twitterze „Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla mojego największego przyjaciela w całym wszeschświecie. Kocham Cię!”. Rumour has it, że wzięli potajemnie ślub.

Rihanna & Beyonce

Powiem Love On Top i skojarzycie z Beyonce. Ale co zabawne, właśnie w bazie danych, w zakładce „Performens” została dodana Rihanna. Czy to do Niej pierwotnie miał należeć ten utwór?


Zayn

Offset zrobił na szyi tatuaż z napisem „Cardi B”, a Zayn na klatce piersiowej wytatuował sobie oczy Gigi Hadid. Przynajmniej to dzieło będzie łatwiej zatuszować, jakby w miłości się nie udało…

New tattoo

Post udostępniony przez One Direction & ZAYN Updates (@onedirection_gallery1)

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *