All About Music Przy Kawie

All About Music Przy Kawie #83

Najbliższa rodzina Davida Bowiego upamiętnia jego śmierć tatuażami, Amy Lee żegna się z najwspanialszym bratem, a Kanye West pisze meila do swojej małżonki, żeby przestała nosić duże okulary – jak widać są problemy i problemy. Do tego Camila Cabello i Troye Sivan dostali własne emoji na Twitterze.

Amy Lee

Wczoraj Amy Lee pożegnała się z niezastąpionym i najukochańszym bratem, który od 7 roku życia cierpiał na ciężką epilepsję. Dla artystki Robby był całym światem i każda wspólna chwila była dla Niej niezwykle cenna. Wyrazy współczucia.

David Bowie

10 stycznia 2018 r. przypadła druga rocznica śmierci legendy światowej sceny muzycznej – Davida Bowiego. Z tej okazji, by upamiętnić jego życie, Alexandria Jones oraz Iman wykonały tatuaż. Na ręku córki widnieje półksiężyc, gdzie w środku zapisane jest „daddy xxx”, a u wdowy nad kostką u nogi pojawił się nóż z napisem „David”.

You will always be part of us. Jan 10th #BowieForever #EverAndEver

Post udostępniony przez IMAN (@the_real_iman)

Ricky Martin

Niedawno pisałem o tym, że Ricky Martin dodaje nagie zdjęcie w celu promowania występów, a teraz dowiadujemy się, że artysta po kryjomu wziął ślub. Bez blasku fleszy, bez zbędnego zamieszania. Tylko on, jego ukochany – Jwan Yosef, najbliższa rodzina i przyjaciele. Dużo miłości!

Feliz Año Nuevo de los Martin-Yosef 🎆 🎊🎉☀️🎈

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

Jennifer Lopez

JLo ostatnio chyba sama nie wie do czego włożyć ręce. Niby promocja płyty, nowe single, a tu na horyzoncie nowa rola aktorska. Wokalistka potwierdziła, że pojawi się w nowym sezonie „Will & Grace”. Nie są jeszcze znane szczegóły, ale pewnym jest, że Jennifer zagra tam siebie oraz swój charakter z „Shades of Blue„. A kiedy płyta?

Camila Cabello & Troye Sivan

Ona wydała dziś płytę, a on wczoraj pierwszy singiel. Co ich łączy? Z okazji premierowej muzyki oboje wzbogacili się o nowe emotikony w serwisie społecznościowym Twitter. Camila jest tańczącą panienką w sukiencę, a Troye super seksownym, eleganckim facetem – trochę jak Michael Jackson, ale jednak nie do końca.

Kanye West

To upublicznianie życia prywatnego robi się już powoli żenujące. Niedawno na światło dzienne wyszły brudy Beyonce i JAY’A-Z, a teraz Kanye West, który zamiast prosto w oczy powiedzieć jej pewne słowa… napisał do Niej meila, a ta podzieliła się tą informacją z całym świecie. W wiadomości raper i przyszły prezydent Stanów Zjednoczonych zakazał Kim Kardashian noszenia dużych okularów – ponieważ wyszły już one z mody.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *